Midnight Commander - en to lt translation catalogue (719 entries)

en: Warning: cannot load codepages list
lt: Įspėjimas: nepavyko įkelti koduočių sąrašo

en: 7-bit ASCII
lt: 7 bitų ASCII

en: Cannot translate from %s to %s
lt: Nepavyko išversti iš %s į %s

en: Event system already initialized
lt: Įvykių sistema jau inicializuota

en: Failed to initialize event system
lt: Nepavyko inicializuoti įvykių sistemos

en: Event system not initialized
lt: Įvykių sistema neinicializuota

en: Check input data! Some of parameters are NULL!
lt: Patikrinkite įvesties duomenis! Kai kurie parametrai yra NULL!

en: Unable to create group '%s' for events!
lt: Nepavyko sukurti grupės '%s' įvykiams!

en: Unable to create event '%s'!
lt: Nepavyko sukurti įvykio '%s'!

en: File "%s" is already being edited.
    User: %s
    Process ID: %d
lt: Failas "%s" jau yra redaguojamas.
    Vartotojas: %s
    Proceso ID: %d

en: File locked
lt: Failas užrakintas

en: &Grab lock
lt: &Paimti užraktą

en: &Ignore lock
lt: &Ignoruoti užraktą

en: Cannot create %s directory
lt: Nepavyko sukurti %s aplanko

en: FATAL: not a directory:
lt: KLAIDA: ne aplankas:

en: An error occurred while migrating user settings: %s
lt: Klaida perkeliant vartotojo nustatymus: %s

en: Your old settings were migrated from %s
    to Freedesktop recommended dirs.
    To get more info, please visit
    http://standards.freedesktop.org/basedir-spec/basedir-spec-latest.html
lt: Jūsų anskstesni nustatymai buvo perkelti iš %s
    į Freedesktop rekomenduojamus aplankus.
    Daugiau informacijos rasite čia
    http://standards.freedesktop.org/basedir-spec/basedir-spec-latest.html

en: Your old settings were migrated from %s
    to %s
lt: Jūsų anskstesni nustatymai buvo perkelti iš %s
    į %s

en: Number out of range (should be in byte range, 0 <= n <= 0xFF, expressed in hex)
lt: Skaičiaus reikšmė peržengia leistinas ribas (riba: 0 <= n <= 0xFF, išreiškiama šešioliktainiu kodu)

en: Invalid character
lt: Neteisingas simbolis

en: Unmatched quotes character
lt: Trūksta citatos simbolio

en: Hex pattern error at position %d:
    %s.
lt: Šešioliktainės išraiškos klaida stulpelyje %d:
    %s.

en: Search string not found
lt: Eilutė nerasta

en: Not implemented yet
lt: Dar neįgyvendinta

en: Regular expression error
lt: Reguliariosios išraiškos klaida

en: No&rmal
lt: No&rmalus

en: Re&gular expression
lt: Reguliarioji išraiška

en: He&xadecimal
lt: Šešioliktainis

en: Unable to load '%s' skin.
    Default skin has been loaded
lt: Nepavyko įkelti '%s' apipavidalinimo.
    Įkeltas numatytasis apipavidalinimas

en: Unable to parse '%s' skin.
    Default skin has been loaded
lt: Nepavyko perskaityti '%s' apipavidalinimo.
    Įkeltas numatytasis apipavidalinimas

en: Unable to use '%s' skin with true colors support:
    %s
    Default skin has been loaded
lt: Nepavyko panaudoti '%s' apipavidalinimo su tikrų spalvų palaikymu:
    %s
    Įkeltas numatytasis apipavidalinimas

en: Unable to use '%s' skin with 256 colors support
    on non-256 colors terminal.
    Default skin has been loaded
lt: Nepavyko panaudoti '%s' apipavidalinimo su 256 spalvų palaikymu.
    Terminalas paleistas ne-256 spalvų režime.
    Įkeltas numatytasis apipavidalinimas

en: Your terminal doesn't even seem to support 256 colors.
lt: Panašu, kad terminalas nepalaiko 256 spalvų režimo.

en: Set COLORTERM=truecolor if your terminal really supports true colors.
lt: Pateikite nustatymą COLORTERM=truecolor jei terminalas palaiko tikrų spalvų režimą.

en: Function key 1
lt: Funkcinis klav. 1

en: Function key 2
lt: Funkcinis klav. 2

en: Function key 3
lt: Funkcinis klav. 3

en: Function key 4
lt: Funkcinis klav. 4

en: Function key 5
lt: Funkcinis klav. 5

en: Function key 6
lt: Funkcinis klav. 6

en: Function key 7
lt: Funkcinis klav. 7

en: Function key 8
lt: Funkcinis klav. 8

en: Function key 9
lt: Funkcinis klav. 9

en: Function key 10
lt: Funkcinis klav. 10

en: Function key 11
lt: Funkcinis klav. 11

en: Function key 12
lt: Funkcinis klav. 12

en: Function key 13
lt: Funkcinis klav. 13

en: Function key 14
lt: Funkcinis klav. 14

en: Function key 15
lt: Funkcinis klav. 15

en: Function key 16
lt: Funkcinis klav. 16

en: Function key 17
lt: Funkcinis klav. 17

en: Function key 18
lt: Funkcinis klav. 18

en: Function key 19
lt: Funkcinis klav. 19

en: Function key 20
lt: Funkcinis klav. 20

en: Completion/M-tab
lt: Užbaig./„M-Tab“

en: Up arrow
lt: Rodyklė "aukštyn"

en: Down arrow
lt: Rodyklė "žemyn"

en: Left arrow
lt: Rodyklė "kairėn"

en: Right arrow
lt: Rodyklė "dešinėn"

en: Insert
lt: Įterpti

en: Delete
lt: Šalinti

en: End key
lt: „End“

en: / on keypad
lt: Skaitm. /

en: * on keypad
lt: Skaitm. *

en: - on keypad
lt: Skaitm. -

en: + on keypad
lt: Skaitm. +

en: Left arrow keypad
lt: Skaitm. „kairėn“

en: Right arrow keypad
lt: Skaitm. „dešinėn“

en: Up arrow keypad
lt: Skaitm. „aukštyn“

en: Down arrow keypad
lt: Skaitm. „žemyn“

en: Home on keypad
lt: Skaitm. „Home“

en: End on keypad
lt: Skaitm. „End“

en: Page Down keypad
lt: Skaitm. „Page Down“

en: Page Up keypad
lt: Skaitm. „Page Up“

en: Insert on keypad
lt: Skaitm. „Insert“

en: Delete on keypad
lt: Skaitm. „Delete“

en: Enter on keypad
lt: Skaitm. „Enter“

en: Function key 21
lt: Funkcinis klav. 21

en: Function key 22
lt: Funkcinis klav. 22

en: Function key 23
lt: Funkcinis klav. 23

en: Function key 24
lt: Funkcinis klav. 24

en: Left parenthesis
lt: Kairysis skliaustas

en: Right parenthesis
lt: Dešinysis skliaustas

en: Left bracket
lt: Kairysis laužtinis skliaustas

en: Right bracket
lt: Dešinysis laužtinis skliaustas

en: Left brace
lt: Kairysis riestinis skliaustas

en: Right brace
lt: Dešinysis riestinis skliaustas

en: The TERM environment variable is unset!
lt: Aplinkos kintamasis TERM nenustatytas!

en: Screen size %dx%d is not supported.
    Check the TERM environment variable.
lt: Ekrano dydis %dx%d nepalaikomas.
    Patikrinkite TERM aplinkos kintamąjį.

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Directory cache expired for %s
lt: Aplanko „%s“ podėlis nebegalioja

en: Starting linear transfer...
lt: Pradedamas siuntimas...

en: Getting file
lt: Parsiunčiamas failas

en: Changes to file lost
lt: Failo pakeitimai prarasti

en: %s is not a directory
lt: %s nėra aplankas

en: Directory %s is not owned by you
lt: Aplankas %s jums nepriklauso

en: Cannot set correct permissions for directory %s
lt:  Nepavyko nustatyti reikiamų teisių aplankui %s

en: Cannot create temporary directory %s: %s
lt: Nepavyko sukurti laikino aplanko %s: %s

en: Temporary files will be created in %s
lt: Laikinieji failai bus talpinami aplanke %s

en: Temporary files will not be created
lt: Laikinieji failai nebus kuriami

en: Press any key to continue...
lt: Paspauskite bet kurį klavišą...

en: Cannot parse:
lt: Nepavyko apdoroti:

en: More parsing errors will be ignored.
lt: Kitos apdorojimo klaidos bus ignoruojamos.

en: Internal error:
lt: Vidinė klaida:

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: History
lt: Istorija

en: Do you want clean this history?
lt: Ar tikrai norite išvalyti istoriją?

en: &Yes
lt: &Taip

en: &No
lt: &Ne

en: &OK
lt: &Gerai

en: &Cancel
lt: &Atsisakyti

en: Background process:
lt: Foninis procesas:

en: Error
lt: Klaida

en: &Abort
lt: Nutr&aukti

en: Displays the current version
lt: Parodo dabartinę versiją

en: Print data directory
lt: Parodo duomenų aplanką

en: Print configure options
lt: Rodyti 'configure' parinktis

en: Print last working directory to specified file
lt: Įrašo paskutinį esamą aplanką į nurodytą failą

en: Enables subshell support (default)
lt: Įjungia „subshell“ palaikymą (nenurodžius kitaip)

en: Disables subshell support
lt: Išjungia „subshell“ palaikymą

en: Log ftp dialog to specified file
lt: Veda FTP dialogo žurnalą į nurodytą failą

en: Set debug level
lt: Nurodo „debug“ lygį

en: Launches the file viewer on a file
lt: Parodo failo turinį

en: Edit files
lt: Redaguoti failus

en: Forces xterm features
lt: Priverčia naudoti „xterm“ galimybes

en: Disable X11 support
lt: Išjungti X11 palaikymą

en: Disable mouse support in text version
lt: Išjungia pelę tekstinėje versijoje

en: Tries to use termcap instead of terminfo
lt: Bando naudoti „termcap“ vietoj „terminfo“

en: To run on slow terminals
lt: Leidžia lėtame terminale

en: Use stickchars to draw
lt: Naudoja alternatyvią pseudografiką

en: Resets soft keys on HP terminals
lt: Iš naujo nustato „soft keys“ HP terminaluose

en: Load definitions of key bindings from specified file
lt: Įkelti klavišų saistymo nustatymus iš failo

en: Don't load definitions of key bindings from file, use defaults
lt: Nenaudoti klavišų saistymo nustatymų iš failo, naudoti numatytus saistymus

en: Requests to run in black and white
lt: Paleidžia nespalvotu režimu

en: Request to run in color mode
lt: Paleidžia spalvotu režimu

en: Specifies a color configuration
lt: Nurodo spalvų konfigūraciją

en: Color options
lt: Spalvų parinktys

en: file
lt: failą

en: Main options
lt: Pagrindinės parinktys

en: Terminal options
lt: Terminalo parinktys

en: Two files are required to envoke the diffviewer.
lt: Peržiūrai su diff reikalingi du failai.

en: &Dismiss
lt: At&mesti

en: &Backwards
lt: At&bulai

en: &All charsets
lt: Visi rinkmenų kodai

en: Search
lt: Paieška

en: Search is disabled
lt: Paieška yra išjungta

en: Cannot create temporary diff file
    %s
lt: Nepavyko sukurti laikino diff failo
    %s

en: Cannot create backup file
    %s%s
    %s
lt: Nepavyko sukurti atsarginės kopijos
    %s%s
    %s

en: Cannot create temporary merge file
    %s
lt: Napavyko sukurti sujungimo laikinojo failo
    %s

en: &Fastest (Assume large files)
lt: Greičiausias (skirtas dideliems &failams)

en: Diff algorithm
lt: Diff algoritmas

en: Diff extra options
lt: Diff papildomos parinktys

en: Diff Options
lt: Diff parinktys

en: Edit
lt: Taisyti

en: Edit is disabled
lt: Redagavimas yra išjungtas

en: Goto line (left)
lt: Eiti į eilutę (kairė)

en: Goto line (right)
lt: Eiti į eilutę (dešinė)

en: ButtonBar|Help
lt: ButtonBar|Pagalba

en: ButtonBar|Save
lt: ButtonBar|Įrašy

en: ButtonBar|Edit
lt: ButtonBar|Keist

en: ButtonBar|Search
lt: ButtonBar|Ieškot

en: ButtonBar|Options
lt: ButtonBar|Parinktys

en: ButtonBar|Quit
lt: ButtonBar|Išeit

en: Quit
lt: Išeiti

en: File(s) was modified. Save with exit?
lt: Failas(-ai) buvo pakeisti. Ar išsaugoti pakeitimus?

en: Midnight Commander is being shut down.
    Save modified file(s)?
lt: Midnight Commander yra išjungiamas.
    Ar išsaugoti pakeitimus faile/failuose?

en: "%s" is a directory
lt: "%s" yra aplankas

en: Diff viewer: invalid mode
lt: Diff peržiūra: neteisingas režimas

en: Two files are needed to compare
lt: Palyginimui reikalingi du failai

en: Choose syntax highlighting
lt: Pasirinkti sintaksės žymėjimą

en: < Reload Current Syntax >
lt: < Įkelti esamą sintaksę iš naujo >

en: Loading...
lt: Įkeliama...

en: Load file
lt: Įkelti failą

en: "%s" is not a regular file
lt: "%s" yra neįprastas failas

en: File "%s" is too large.
    Open it anyway?
lt: Failas "%s" yra per didelis.
    Vis tiek atidaryti?

en: Searching %s
lt: Ieškoma %s

en: The file has been modified in the meantime. Save anyway?
lt: Tuo tarpu failas buvo pakeistas. Vis tiek jį išsaugoti?

en: Cannot open file for writing: %s
lt: Failas negali būti atvertas rašymui: %s

en: The file you are saving does not end with a newline.
lt: Išsaugomas failas nesibaigia nauja eilute.

en: C&ontinue
lt: &Tęsti

en: Enter file name:
lt: Įveskite failo vardą:

en: Save As
lt: Išsaugoti kaip

en: &Quick save
lt: &Greitas išsaugojimas

en: &Safe save
lt: &Saugus išsaugojimas

en: Save as
lt: Išsaugoti kaip

en: Cannot save: destination is not a regular file
lt: Neįmanoma išsaugoti: paskirtis nėra įprastas failas

en: A file already exists with this name
lt: Failas su tokiu vardu jau egzistuoja

en: &Overwrite
lt: Perraš&yti

en: Cannot save file
lt: Nepavyko išsaugoti failo

en: Delete macro
lt: Šalinti macro

en: Macro not deleted
lt: Macro nepašalinta

en: Repeat times:
lt: Kartojimų skaičius:

en: Confirm save file: "%s"
lt: Patvirtinkite failo išsaugojimą: "%s"

en: Save file
lt: Išsaugoti failą

en: &Save
lt: Į&rašyti

en: Load
lt: Įkelti

en: Syntax file edit
lt: Sintaksės failo keitimas

en: Which syntax file you want to edit?
lt: Kurį sintaksės failą norite redaguoti?

en: &User
lt: &Vartotojo

en: Menu edit
lt: Meniu redagavimas

en: Which menu file do you want to edit?
lt: Kurį meniu failą norite redaguoti?

en: &Local
lt: &Vietinį

en: Replace
lt: Pakeisti

en: File %s was modified.
    Save before close?
lt: Failas %s buvo pakeistas.
    Ar išsaugoti?

en: Close file
lt: Uždaryti failą

en: Midnight Commander is being shut down.
    Save modified file %s?
lt: Midnight Commander yra išjungiamas.
    Ar išsaugoti pakeitimus faile %s?

en: Unable to save to file
lt: Nepavyko išsaugoti faile

en: Goto line
lt: Eiti į eilutę

en: Save block
lt: Išsaugoti bloką

en: Insert file
lt: Įterpti failą

en: Cannot insert file
lt: Negalima įterpti failo

en: Sort block
lt: Rikiuoti pasirinkimą

en: Run sort
lt: Rikiuoti

en: Enter sort options (see manpage) separated by whitespace:
lt: Įveskite rikiavimo parinktis (žiūrėkite 'manpage') atskirtas tarpais:

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Cannot execute sort command
lt: Nepavyko įvykdyti rikiavimo komandos

en: Sort returned non-zero: %s
lt: Rikiavimas grąžino ne nulį: %s

en: Paste output of external command
lt: Įdėti išorinės komandos išvestį

en: Enter shell command(s):
lt: Įveskite aplinkos komandą (-as):

en: External command
lt: Išorinė komanda

en: Cannot execute command
lt: Nepavyko įvykdyti išorinės komandos

en: Current text was modified without a file save.
    Continue discards these changes
lt: Teksto pakeitimai neišsaugoti faile.
    Tęsimas atšauks šiuos pakeitimus

en: &Find all
lt: &Rasti viską

en: Replace with:
lt: Pakeisti:

en: &Replace
lt: Pa&keisti

en: A&ll
lt: &Visi

en: &Skip
lt: Pralei&sti

en: Confirm replace
lt: Patvirtinti pakeitimą

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Current text was modified without a file save.
    Continue discards these changes.
lt: Teksto pakeitimai neišsaugoti faile.
    Tęsimas atšauks šiuos pakeitimus.

en: &Open file...
lt: At&verti failą...

en: &New
lt: &Naujas

en: &Close
lt: &Uždaryti

en: Save &as...
lt: Įrašyti kaip...

en: &Insert file...
lt: Įterpti failą...

en: Cop&y to file...
lt: Ko&pijuoti į failą...

en: &User menu...
lt: Vartotojo meni&u...

en: A&bout...
lt: A&pie

en: &Quit
lt: &Išeiti

en: &Undo
lt: Atšaukti

en: &Redo
lt: Atstatyti

en: Mark &all
lt: Pažymėti viską

en: Cop&y
lt: Kopijuoti

en: Mo&ve
lt: Perkelti

en: &Delete
lt: Š&alinti

en: &Search...
lt: Ieškoti...

en: Search &again
lt: Ieškoti dar kartą

en: &Replace...
lt: Pakeisti...

en: Go to matching &bracket
lt: Eiti prie sutampančio skliausto

en: Delete macr&o...
lt: Šalinti macr&o...

en: &Sort...
lt: Rikiuoti...

en: &Move
lt: &Perkelti

en: &Next
lt: &Kitas

en: &Previous
lt: &Ankstesnis

en: Save &mode...
lt: Įrašymo rėžimas...

en: Learn &keys...
lt: Mokytis klavišus

en: Syntax &highlighting...
lt: Sintaksės žymėjimas...

en: S&yntax file
lt: Sintaksės failas

en: &Menu file
lt: &Meniu failas

en: &Save setup
lt: Įrašyti nu&statymus

en: &File
lt: Failas

en: &Edit
lt: Taisa

en: &Search
lt: Paieška

en: &Command
lt: Komanda

en: For&mat
lt: Formatas

en: &Window
lt: Langas

en: &Options
lt: Nustatymai

en: &None
lt: Nieko

en: Wrap mode
lt: Eilučių laužymas

en: Tabulation
lt: Tabuliacija

en: &Fake half tabs
lt: Netikra pusinė tabuliacija

en: &Backspace through tabs
lt: Trinti ta&buliaciją

en: Fill tabs with &spaces
lt: Tabuliacija tarpai&s

en: Other options
lt: Kitos parinktys

en: &Return does autoindent
lt: „&Return“ autom. įtraukia

en: Confir&m before saving
lt: Patvirtinti pri&eš įrašant

en: Save file &position
lt: Išsaugoti &vietą faile

en: Synta&x highlighting
lt: Sintak&sės ryškinimas

en: Editor options
lt: Redaktoriaus parinktys

en: A user friendly text editor
    written for the Midnight Commander.
lt: Lengvas vartoti teksto redaktorius
    sukurtas Midnight Commander aplinkai.

en: About
lt: Apie

en: Open files
lt: Atidaryti failus

en: Edit:
lt: Keisti:

en: ButtonBar|Delete
lt: ButtonBar|Šalinti

en: Czech
lt: Čekų

en: Danish
lt: Danų

en: German
lt: Vokiečių

en: Greek
lt: Graikų

en: English
lt: Anglų

en: Spanish
lt: Ispanų

en: French
lt: Prancūzų

en: Italian
lt: Italų

en: Dutch
lt: Olandų

en: Norwegian
lt: Norvegų

en: Polish
lt: Lenkų

en: Portuguese
lt: Portugalų

en: Romanian
lt: Rumunų

en: Russian
lt: Rusų

en: Slovak
lt: Slovakų

en: Swedish
lt: Švedų

en: Ukrainian
lt: Ukrainiečių

en: Language
lt: Kalba

en: Check word
lt: Tikrinti žodį

en: Suggest
lt: Pasiūlyti

en: Select language
lt: Pasirinkti kalbą

en: Load syntax file
lt: Įkelti sintaksės failą

en: Cannot open file %s
    %s
lt: Napavyko atverti failo %s
    %s

en: Error in file %s on line %d
lt: Klaida faile %s eilutėje %d

en: Set &all
lt: Nustatyti &visus

en: S&kip
lt: &Praleisti

en: &Set
lt: &Nustatyti

en: owner
lt: savin.

en: group
lt: grupė

en: other
lt: kiti

en: Flag
lt: Būs.

en: &Retry
lt: &Iš naujo

en: < Default >
lt: < Numatytas >

en: Other 8 bit
lt: Kita 8 bitų

en: Stopped
lt: Sustojo

en: &Never
lt: &Niekada

en: On dum&b terminals
lt: Neprogramuojamuose terminaluose

en: Alwa&ys
lt: Visa&da

en: File operations
lt: Failų veiksmai

en: &Verbose operation
lt: Išsa&mios operacijos

en: A&sk new file name
lt: Paprašyti naujo failo vardo

en: &Drop down menus
lt: Išsklei&džiami meniu

en: Sa&fe delete
lt: Saugus šalinimas

en: Configure options
lt: Keisti parinktis

en: Skin:
lt: Išvaizda

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Use panel sort mo&de
lt: Nau&doti skydelio rikiavimo režimą

en: Mi&x all files
lt: Sumaišyti failus

en: Show &backup files
lt: Rodyti atsargines kopijas

en: Show &hidden files
lt: Rodyti paslėptus failus

en: &Fast dir reload
lt: &Greitai atnaujinti

en: Navigation
lt: Navigacija

en: L&ynx-like motion
lt: „L&ynx“ elgesys

en: File highlight
lt: Failų žymėjimas

en: File &types
lt: Failų tipai

en: &Permissions
lt: Leidimai

en: Panel options
lt: Skydelio parinktys

en: Information
lt: Informacija

en: Using the fast reload option may not reflect the exact
    directory contents. In this case you'll need to do a
    manual reload of the directory. See the man page for
    the details.
lt: Naudojant greitą atnaujinimą gali būti neparodytas
    tikslus aplanko turinys. Šiuo atveju jums reiks atnaujinti
    aplanko turinį rankiniu būdu. Daugiau informacijos
    ieškokite 'man' puslapiuose.

en: &Full file list
lt: Pilnas &failų sąrašas

en: &Brief file list:
lt: Trumpas failų sąrašas:

en: &Long file list
lt: I&lgas failų sąrašas

en: &User defined:
lt: Kit&oks:

en: columns
lt: stulpeliai

en: User &mini status
lt: Vartotojo &mini būsena

en: &Reverse
lt: A&tbulai

en: Sort order
lt: Rikiavimo tvarka

note: TRANSLATORS: no need to translate 'Confirmation', it's just a context prefix
en: Confirmation|&Delete
lt: Confirmation|Šalinti

en: Confirmation|Di&rectory hotlist delete
lt: Confirmation|Šalinti aplankų sąrašą

en: Confirmation
lt: Patvirtinimas

en: 7 &bits
lt: 7 &bitai

en: F&ull 8 bits input
lt: Pilna 8 bitų į&vestis

en: Input / display codepage:
lt: Įvesties / išvesties kodų lentelė:

en: Directory tree
lt: Aplankų medis

en: &Use ~/.netrc
lt: Na&udoti ~/.netrc

en: Use &passive mode
lt: &Pasyvus režimas

en: Use passive mode over pro&xy
lt: Pasyvus režimas per įgaliotąjį serverį

en: cd
lt: Eiti į:

en: Quick cd
lt: Greitas „cd“

en: Existing filename (filename symlink will point to):
lt: Esančio failo pavad. (į kurią nuoroda bus nukreipta):

en: Symbolic link filename:
lt: Simbolinės nuorodos pavadinimas:

en: Symbolic link
lt: Simbolinė nuoroda

en: &Stop
lt: &Stabdyti

en: &Resume
lt: &Tęsti

en: &Kill
lt: N&užudyti

en: Background jobs
lt: Foninio režimo užduotys

en: Password for \\%s\%s
lt: \\%s\%s slaptažodis

en: Domain:
lt: Domenas:

en: Username:
lt: Prisijungimo vardas:

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Owner name:
lt: Savininko vardas:

en: Group name:
lt: Grupės pavadinimas:

en: &Marked all
lt: Pažy&mėti visi

en: S&et marked
lt: Nustat&yti pažymėtus

en: C&lear marked
lt: Išva&lyti pažymėtus

en: Chmod command
lt: „chmod“ komanda

en: Permission
lt: Leidimai

en: File
lt: Failas

en: Set &groups
lt: Nustatyti &grupes

en: Set &users
lt: N&ustatyti naudot.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Owner name
lt: Savininkas:

en: Group name
lt: Grupė:

en: Size
lt: Dydis

en: User name
lt: Vartotojo vardas

en: <Unknown user>
lt: <Nežinomas vart.>

en: <Unknown group>
lt: <Nežnoma grupė>

en: Files tagged, want to cd?
lt: Failai pažymėti, norite įvykdyti „cd“?

en: Cannot change directory
lt:  Nepavyko pakeisti aplanko

en: Filter
lt: Filtras

en: Set expression for filtering filenames
lt: Failų vardų filtro išraiška

en: Link %s to:
lt: Sukurti nuorodą iš „%s“ į:

en: Link
lt: Nuoroda

en: symlink: %s
lt: simbolinė nuoroda: %s

en: View file
lt: Žiūrėti failą

en: Filename:
lt: Failo pavadinimas:

en: Edit file
lt: Keisti failą

en: Create a new Directory
lt: Sukurti naują aplanką

en: Enter directory name:
lt: Įvesti aplanko pavadinimą:

en: Extension file edit
lt: Plėtinių failo keitimas

en: &System Wide
lt: &Sisteminį

en: Compare directories
lt: Lyginti aplankus

en: Select compare method:
lt: Pasirinkti lyginimo metodą:

en: &Quick
lt: &Greitas

en: &Size only
lt: Tik dydi&s

en: &Thorough
lt: &Pilnas

en: Symlink '%s' points to:
lt: Simbolinė nuoroda '%s' nurodo į:

en: Edit symlink
lt: Keisti simbolinę nuorodą

en: edit symlink, unable to remove %s: %s
lt: keisti simbolinę nuorodą, neina pašalinti %s: %s

en: edit symlink: %s
lt: keisti simbolinę nuorodą: %s

en: Directory scanning
lt: Aplankų skanavimas

en: Setup
lt: Sąranka

en: Cannot read directory contents
lt: Nepavyko perskaityti aplanko turinio

en: Parameter
lt: Parametras

en:  %s%s file error
lt:  %s%s failo klaida

en: %s file error
lt: %s failo klaida

en: DialogTitle|Delete
lt: DialogTitle|Šalinti

en: FileOperation|Delete
lt: FileOperation|Šalinti

en: files
lt: failus

en: directory
lt: aplanką

en: directories
lt: aplankus

en: files/directories
lt: failus/aplankus

note: TRANSLATORS: keep leading space here to split words in Copy/Move dialog
en:  with source mask:
lt: , tokiu formatu:

en: Cannot make stable symlinks across non-local filesystems:
    
    Option Stable Symlinks will be disabled
lt: Nepavyko sukurti simbolinių nuorodų tarp ne vietinių failinių sistemų:
    
    Parinktis 'Pastovios simbolinės nuorodos' bus išjungta

en: "%s"
    and
    "%s"
    are the same directory
lt: "%s"
    and
    "%s"
    yra tie patys aplankai

en: Ski&p all
lt: Praleisti viską

en: Directory "%s" not empty.
    Delete it recursively?
lt: Aplankas "%s" ne tuščias.
    Trinti rekursyviai?

en: Background process:
    Directory "%s" not empty.
    Delete it recursively?
lt: Foninis procesas:
    Aplankas "%s" ne tuščias.
    Trinti rekursyviai?

en: Non&e
lt: &Joks

en: Cannot remove file "%s"
    %s
lt: Nepavyko pašalinti failo "%s"
    %s

en: Cannot overwrite directory "%s"
lt: Nepavyko perrašyti aplanko "%s"

en: Cannot move file "%s" to "%s"
    %s
lt: Nepavyko perkelti failo "%s" į "%s"
    %s

en: Cannot remove directory "%s"
    %s
lt: Nepavyko pašalinti aplanko "%s"
    %s

en: Cannot overwrite directory "%s"
    %s
lt: Nepavyko perrašyti aplanko "%s"
    %s

en: Cannot overwrite file "%s"
    %s
lt: Nepavyko perrašyti failo "%s"
    %s

en: Cannot move directory "%s" to "%s"
    %s
lt: Nepavyko perkelti aplanko "%s" į "%s"
    %s

en: Reget failed, about to overwrite file
lt: Pratęsti nepavyko, failas bus perrašytas

en: (stalled)
lt: (sustojo)

en: Incomplete file was retrieved. Keep it?
lt: Gautas nepilnas failas. Ar jį išlaikyti?

en: &Keep
lt: Išlai&kyti

en: Source "%s" is not a directory
    %s
lt: Šaltinis "%s" nėra aplankas
    %s

en: Destination "%s" must be a directory
    %s
lt: Paskirtis "%s" turi būti aplankas
    %s

en: Cannot create target directory "%s"
    %s
lt: Nepavyko sukurti aplanko "%s"
    %s

en: Sorry, I could not put the job in background
lt: Nepavyko įvykdyti užduoties foniniame režime

en: Con&tinue
lt: &Tęsti

en: Target file already exists!
lt: Toks failas jau egzistuoja!

en: New     : %s, size %s
lt: Naujas  : %s, dydis %s

en: Existing: %s, size %s
lt: Egzistuoja: %s, dydis %s

en: Overwrite this target?
lt: Perrašyti šią paskirtį?

en: A&ppend
lt: &Papildyti

en: &Reget
lt: P&ratęsti

en: Overwrite all targets?
lt: Perrašyti visas paskirtis?

en: &Update
lt: Atna&ujinti

en: If &size differs
lt: Jei &skiriasi dydis

en: File exists
lt: Failas egzistuoja

en: Background process: File exists
lt: Foninis procesas: failas egzistuoja

en: Time: %s %s
lt: Laikas: %s %s

en: Time: %s %s (%s)
lt: Laikas: %s %s (%s)

en: Time: %s
lt: Laikas: %s

en: Time: %s (%s)
lt: Laikas: %s (%s)

en:  Total: %s
lt: Iš viso: %s

en: Source
lt: Iš

en: Target
lt: Į

en: Deleting
lt: Ištrinama

en: &Using shell patterns
lt: Na&udojant aplinkos išraiškas

en: to:
lt: į:

en: Follow &links
lt: Sekti nuorodas

en: &Stable symlinks
lt: Pastovios simbolinės nuorodos

en: &Background
lt: &Foninis režimas

en: &Chdir
lt: &Eiti į katal.

en: &Again
lt: Iš n&aujo

en: Pane&lize
lt: Į skyde&lį

en: &View - F3
lt: &Rodyti - F3

en: &Edit - F4
lt: K&eisti - F4

en: Found: %lu
lt: Rasta: %lu

en: Malformed regular expression
lt: Neteisinga reguliari išraiška

en: File name:
lt: Failo pavadinimas:

en: &Find recursively
lt: &Rasti rekursyviai

en: Content:
lt: Turinys:

en: A&ll charsets
lt: Visi rinkmenų kodai

en: &Tree
lt: &Medis

en: Find File
lt: Rasti failą

en: Start at:
lt: Pradėti nuo:

en: Grepping in %s
lt: Ieškoma faile %s

en: Finished
lt: Baigta

en: Searching
lt: Ieškoma

en: &Refresh
lt: A&tnaujinti

en: &Add current
lt: Pridėti d&abartinį

en: &Up
lt: A&ukštyn

en: &Insert
lt: Įterpt&i

en: &Remove
lt: Ša&linti

en: Subgroup - press ENTER to see list
lt: Yra vidinių grupių - ENTER jų sąrašui

en: Active VFS directories
lt: Aktyvūs VFS aplankai

en: Directory hotlist
lt: Aplankų sąrašas

en: Directory path
lt: Aplanko kelias

en: Moving %s
lt: Perkeliama „%s“

en: Directory label
lt: Aplanko žymė

en: &Append
lt: P&apildyti

en: New hotlist entry
lt: Naujas sąrašo punktas

en: Directory label:
lt: Aplanko žymė:

en: Directory path:
lt: Aplanko kelias:

en: New hotlist group
lt: Nauja sąrašų grupė

en: Hotlist Load
lt: Parinkčių sąrašo įkėlimas

en: MC was unable to write %s file,
    your old hotlist entries were not deleted
lt: MC neišsaugojo failo %s,
    senasis parinkčių sąrašas neištrintas

en: Label for "%s":
lt: „%s“ žymė:

en: Add to hotlist
lt: Pridėti į parinkčių sąrašą

en: File: %s
lt: Failas: %s

en: No node information
lt: Nėra informacijos apie mazgą

en: No space information
lt: Nėra informacijos apie vietą

en: non-local vfs
lt: nevietinė VFS

en: Device:     %s
lt: Įrenginys: %s

en: Filesystem: %s
lt: Failų sistema: %s

en: Dev. type: major %lu, minor %lu
lt: Įreng. tipas: major %lu, minor %lu

en: Size:       %s
lt: Dydis: %s

en: Owner:      %s/%s
lt: Savininkas: %s/%s

en: Links:      %d
lt: Nuorodos: %d

en: &Equal split
lt: P&o lygiai

en: &Menubar visible
lt: &Meniu juosta matoma

en: &Keybar visible
lt: &Klavišai

en: &Vertical
lt: &Vertikalus

en: &Horizontal
lt: &horizontalus

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: &Quick view
lt: Greitasis rodymas

en: &Info
lt: &Informacija

en: &Sort order...
lt: Rik. t&varka...

en: &Filter...
lt: &Filtras...

en: FT&P link...
lt: FT&P ryšys...

en: S&hell link...
lt: Apli&nkos ryšys...

en: SM&B link...
lt: SM&B ryšys...

en: Vie&w file...
lt: &Peržiūrėti failą...

en: &Copy
lt: Kopijuoti

en: C&hmod
lt: Chmod

en: &Link
lt: &Nuoroda

en: &Symlink
lt: Simbolinė nuoroda

en: Ch&own
lt: Chown

en: &Rename/Move
lt: Pervadinti/Perkelti

en: &Mkdir
lt: Mkdir

en: &Quick cd
lt: Greitas cd

en: Select &group
lt: Pasirinkti grupę

en: U&nselect group
lt: Nebesirinkti grupės

en: &Invert selection
lt: Atvirkštinis pasirinkimas

en: E&xit
lt: Išeiti

en: &User menu
lt: Vartotojo meni&u

en: &Directory tree
lt: &Aplankų medis

en: &Find file
lt: &Rasti failą

en: &Compare directories
lt: Palyginti katalogus

en: C&ompare files
lt: Palyginti failus

en: Show directory s&izes
lt: Rodyti aplankų dydžius

en: Command &history
lt: Komandų istorija

en: Di&rectory hotlist
lt: Aplankų są&rašas

en: &Background jobs
lt: &Foninio režimo užduotys

en: &Undelete files (ext2fs only)
lt: Atk&urti failus  (tik ext2fs)

en: &Listing format edit
lt: Keisti r&odymo formatą

en: Edit &extension file
lt: K&eisti plėtinių failą

en: Edit &menu file
lt: Keisti &meniu failą

en: &Configuration...
lt: Konfigūra&cija...

en: &Layout...
lt: &Išdėstymas...

en: &Panel options...
lt: Skydelio &parinktys...

en: C&onfirmation...
lt: Patvirtinimas...

en: &Appearance...
lt: Išvaizda...

en: &Display bits...
lt: Iš&vesties bitai...

en: &Virtual FS...
lt: &Virtuali failų sistema...

en: &Above
lt: &Viršuj

en: &Left
lt: Kairė

en: &Right
lt: Dešinė

en: ButtonBar|View
lt: ButtonBar|Rodyt

en: &Unsorted
lt: Neriki&uotai

en: &Name
lt: Pavadi&nimas

en: &Size
lt: Dydi&s

en: &Modify time
lt: &Modif. laikas

en: &Access time
lt: P&asiek. laikas

en: Perm
lt: Leid.

en: &Inode
lt: „&Inode“

en: Owner
lt: Savin.

en: Group
lt: Grupė

en: [dev]
lt: [įts]

en: UP--DIR
lt: AUKŠTYN

en: SYMLINK
lt: NUORODA

en: SUB-DIR
lt: PAKATAL

en: <readlink failed>
lt: <„readlink“ nepavyko>

en: %s in %d file | %s in %d files
lt[0]: %s %d faile
lt[1]: %s %d failuose
lt[2]: %s %d failų
lt[3]: %s %d failų

en: &Files only
lt: Tik &failai:

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Unselect
lt: Nebesirinkti

en: User supplied format looks invalid, reverting to default.
lt: Vartotojo formatas atrodo netaisyklingai, grįžtu prie numatytojo.

en: &Add new
lt: Pridėti n&aują

en: External panelize
lt: Išorinis skydelis

en: Other command
lt: Kita komanda

en: Command
lt: Komanda

en: Enter command label:
lt: Įvesti komandos etiketę:

en: Cannot invoke command.
lt: Nepavyko iškviesti komandos.

en: Pipe close failed
lt: Konvejerio užvėrimas nepavyko

en: Find rejects after patching
lt: Rasti atmetimus po „patch“

en: Find *.orig after patching
lt: Rasti „*.orig“ po „patch“

en: Find SUID and SGID programs
lt: Rasti SUID ir SGID programas

en: Cannot open the %s file for writing:
    %s
lt:  Nepavyko atverti failo %s rašymui:
    %s

en: Copy "%s" directory to:
lt: Kopijuoti aplanką „%s“ į:

en: Move "%s" directory to:
lt: Perkelti aplanką „%s“ į:

en: Cannot stat the destination
    %s
lt: Nepavyko pasiekti paskirties
    %s

en: Delete %s?
lt: Ištrinti %s?

en: Cannot write to the %s file:
    %s
lt: Nepavyko įrašyti į failą %s:
    %s

en: Help file format error
lt: Klaidingas pagalbos failo formatas

en: Help
lt: Pagalba

en: Learn keys
lt: Mokytis klavišus

en: Please press the %s
    and then wait until this message disappears.
    
    Then, press it again to see if OK appears
    next to its button.
    
    If you want to escape, press a single Escape key
    and wait as well.
lt: Paspauskite %s
    ir palaukite, kol dings šis pranešimas.
    
    Tuomet paspauskite jį dar kartą ir patikrinkite,
    ar prie mygtuko atsirado „OK“.
    
    Jei norite atsisakyti, paspauskite „Grįžti“ („Esc“) 
    ir palaukite.

en: It seems that all your keys already
    work fine. That's great.
lt: Panašu, kad visi klavišai jau veikia
    gerai. Tai puiku.

en: &Discard
lt: A&tmesti

en: Great! You have a complete terminal database!
    All your keys work well.
lt: Puiku! Turite išsamią terminalo duomenų bazę!
    Visi klavišai veikia puikiai.

en: Home directory path is not absolute
lt: Namų aplanko kelias nėra absoliutus

en: -  < No translation >
lt: –  < Jokio vertimo >

en: Cannot save file %s:
    %s
lt: Nepavyko išsaugoti failo %s:
    %s

en: GNU Midnight Commander is already
    running on this terminal.
    Subshell support will be disabled.
lt: GNU Midnight Commander jau paleistas
    šiame terminale.
    „Subshell“ palaikymas neveiks.

en: Cannot open named pipe %s
lt: Nepavyko atverti vardinio konvejerio „%s“

en: The shell is still active. Quit anyway?
lt: Aplinka vis dar aktyvi. Vis tiek išeiti?

en: Warning: Cannot change to %s.
lt: Įspėjimas: nepavyko įeiti į „%s“.

en: With builtin Editor
lt: Su vidiniu redaktoriumi

en: With subshell support as default
lt: Su „subshell“ palaikymu kaip numatytuoju

en: With support for background operations
lt: Su fono operacijų galimybe

en: With mouse support on xterm and Linux console
lt: Su pelės palaikymu xterm ir Linux konsolėse

en: With mouse support on xterm
lt: Su pelės palaikymu xterm

en: With support for X11 events
lt: Su X11 įvykių palaikymu

en: With internationalization support
lt: Su internacionalizacijos palaimymu

en: With multiple codepages support
lt: Su daugelio koduočių galimybe

en: Home directory:
lt: Namų aplankas:

en: Profile root directory:
lt: Profilio šakninis aplankas:

en: Config directory:
lt: Konfigūracijos aplankas:

en: Data directory:
lt: Duomenų aplankas:

en: User data
lt: Vartotojo duomenys

en: Cache directory:
lt: Podėlio aplankas:

en: Debug
lt: Derinimas

en: ERROR:
lt: KLAIDA:

en: Error calling program
lt: Klaida iškviečiant programą

en: File %s is not owned by root or you or is world writable.
    Using it may compromise your security
lt: Failas %s nepriklauso nei „root“, nei jums arba visi gali į ją rašyti.
    Jo naudojimas gali būti nesaugus

en: User menu
lt: Vartotojo meniu

en: Cannot open cpio archive
    %s
lt: Nepvyko atverti „cpio“ archyvo
    %s

en: Premature end of cpio archive
    %s
lt: Ankstyva „cpio“ archyvo pabaiga
    %s

en: Inconsistent hardlinks of
    %s
    in cpio archive
    %s
lt: Nesutampančios nuorodos:
    %s
    „cpio“ archyve
    %s

en: %s contains duplicate entries! Skipping!
lt: Faile „%s“ turi dvigubų įrašų! Praleidžiama!

en: Corrupted cpio header encountered in
    %s
lt: Sugadinta „cpio“ archyvo antraštė:
    %s

en: Unexpected end of file
    %s
lt: Netikėta failo pabaiga
    %s

en: Cannot open %s archive
    %s
lt: Nepavyko atverti „%s“ archyvo
    %s

en: Inconsistent extfs archive
lt: Prieštaringas „extfs“ archyvas

en: Warning: cannot open %s directory
lt: Įspėjimas: nepavyko pereiti į aplanką %s

en: fish: Disconnecting from %s
lt: fish: atsijungiama nuo %s

en: fish: Waiting for initial line...
lt: fish: laukiama pradinės eilutės...

en: Sorry, we cannot do password authenticated connections for now.
lt: Šiuo metu slaptažodžių apsaugotų prisijungimų atlikti negalima.

en: fish: Sending password...
lt: fish: siunčiamas slaptažodis...

en: fish: Sending initial line...
lt: fish: siunčiama pradinė linija...

en: fish: Handshaking version...
lt: fish: derinamos versijos...

en: fish: Reading directory %s...
lt: fish: atveriamas aplankas %s...

en: %s: done.
lt: %s: atlikta.

en: %s: failure
lt: %s: nepavyko

en: fish: store %s: sending command...
lt: fish: „%s“ siuntimas: siunčiamas slaptažodis...

en: fish: Local read failed, sending zeros
lt: fish: vietinis skaitymas nepavyko, siunčiami nuliai

en: Aborting transfer...
lt: Nutraukiamas siuntimas...

en: Error reported after abort.
lt: Po nutraukties pranešta klaida.

en: Aborted transfer would be successful.
lt: Nutrauktas siuntimas būtų sėkmingas.

en: ftpfs: Disconnecting from %s
lt: ftpfs: atsijungiama nuo %s

en: ftpfs: sending login name
lt: ftpfs: siunčiamas naudotojo vardas

en: ftpfs: sending user password
lt: ftpfs: siunčiamas slaptažodis

en: FTP: Account required for user %s
lt: FTP: %s varotojui reikia prisijungimo vardo

en: Account:
lt: Paskyra:

en: ftpfs: sending user account
lt: ftpfs: siunčiamas vartotojo vardas

en: ftpfs: logged in
lt: ftpfs: prisijungta

en: ftpfs: Login incorrect for user %s
lt: ftpfs: Neteisingas vartotojo „%s“ jungimasis

en: ftpfs: Invalid host name.
lt: ftpfs: Neteisingas kompiuterio vardas.

en: ftpfs: making connection to %s
lt: ftpfs: jungiamasi į %s

en: ftpfs: connection interrupted by user
lt: ftpfs: jungimasis nutrauktas

en: ftpfs: connection to server failed: %s
lt: ftpfs: jungimasis į serverį nepavyko: %s

en: ftpfs: could not setup passive mode
lt: ftpfs: nepavyko nustatyti pasyvaus režimo

en: ftpfs: aborting transfer.
lt: ftpfs: nutraukiamas siuntimas.

en: ftpfs: abort error: %s
lt: ftpfs: nutraukti nepavyko: %s

en: ftpfs: abort failed
lt: ftpfs: nutraukti nepavyko

en: ftpfs: CWD failed.
lt: ftpfs: CWD nepavyko

en: ftpfs: couldn't resolve symlink
lt: ftpfs: nepavyko išspręsti simb. nuorodos

en: Resolving symlink...
lt: Sprendžiama simb. nuoroda...

en: ftpfs: Reading FTP directory %s... %s%s
lt: ftpfs: atveriamas FTP aplankas %s... %s%s

en: (strict rfc959)
lt: (griežtas rfc959)

en: (chdir first)
lt: (keičiamas katalogas)

en: ftpfs: failed; nowhere to fallback to
lt: ftpfs: nepavyko; nėra kur grįžti

en: %s: Warning: file %s not found
lt: %s: Įspėjimas: failas %s nerastas

en: Warning: Invalid line in %s:
    %s
lt: Įspėjimas: klaidinga eilutė faile %s:
    %s

en: Warning: Invalid flag %c in %s:
    %s
lt: Įspėjimas: klaidingas parametras %c faile %s:
    %s

en: sftp: an error occurred while reading %s: %s
lt: sftp: klaida skaitant %s:%s

en: sftp: Unable to get current user name.
lt: sftp: Nepavyko gauti vartotojo vardo.

en: sftp: connection interrupted by user
lt: sftp:  jungimasis nutrauktas

en: Error %s creating directory %s
lt: Klaida %s kuriant aplanką %s

en: Error %s removing directory %s
lt: Klaida %s šalinant aplanką %s

en: Cannot open tar archive
    %s
lt: Nepavyko atverti tar archyvo
    %s

en: Inconsistent tar archive
lt: Nevientisas tar archyvas

en: Unexpected EOF on archive file
lt: Netikėta archyvo failo pabaiga

en: undelfs: error
lt: undelfs: klaida

en: undelfs: loading deleted files information %d inodes
lt: undelfs: įkeliama pašalintų failų informacija (%d „inodes“)

en: Cannot open file %s
lt: Nepavyko atverti failo %s

en: undelfs: reading inode bitmap...
lt: undelfs: skaitomas bloko bitų laukas...

en: undelfs: reading block bitmap...
lt: undel: skaitomas bloko bitų laukas...

en: Cannot open file "%s"
lt: Nepavyko atverti failo "%s"

en: Ext2lib error
lt: Ext2lib klaida

en: File was modified. Save with exit?
lt: Failas buvo pakeistas. Ar išsaugoti?

en: &Cancel quit
lt: &Neišeiti

en: Midnight Commander is being shut down.
    Save modified file?
lt: Midnight Commander yra išjungiamas.
    Ar išsaugoti pakeitimus faile?

en: Goto
lt: Eiti į

en: ButtonBar|Ascii
lt: ButtonBar|ASCII

en: ButtonBar|HxSrch
lt: ButtonBar|ŠšlIeš

en: ButtonBar|UnWrap
lt: ButtonBar|Nelauž

en: ButtonBar|Wrap
lt: ButtonBar|Lauž

en: ButtonBar|Hex
lt: ButtonBar|Šešiol

en: ButtonBar|Goto
lt: ButtonBar|Eiti į

en: ButtonBar|Raw
lt: ButtonBar|Pradin

en: ButtonBar|Parse
lt: ButtonBar|Apdorot.

en: ButtonBar|Unform
lt: ButtonBar|Išform.

en: ButtonBar|Format
lt: ButtonBar|Formuot.

en: Error while closing the file:
    %s
    Data may have been written or not
lt: Klaida uždarant failą:
    %s
    Duomenys gali būti neišsaugoti

en: Cannot save file:
    %s
lt: Nepavyko išsaugoti failo:
    %s

en: Cannot view: not a regular file
lt: Peržiūra negalima: neįprastas failas
