Midnight Commander - en to fa translation catalogue (291 entries)

en: Warning: cannot load codepages list
fa: اخطار: لیست صفحات کد را نمی‌توان بارگیری کرد

en: 7-bit ASCII
fa: ASCII ۷  بیتی

en: Cannot translate from %s to %s
fa: امکان ترجمه از %s به %s وجود ندارد

en: Event system already initialized
fa: سیستم رخداد قبلا مقداردهی اولیه شده است

en: Failed to initialize event system
fa: مقداردهی اولیه‌ی سیستم رخداد شکست خورد

en: Event system not initialized
fa: سیستم رخداد مقداردهی اولیه نشده است

en: Check input data! Some of parameters are NULL!
fa: داده ورودی را بررسی کنید! بعضی از پارامترها NULL هستند!

en: Unable to create group '%s' for events!
fa: ایجاد گروه '%s' برای رویدادها ممکن نیست!

en: Unable to create event '%s'!
fa: ایجاد رویداد '%s' ممکن نیست!

en: File locked
fa: فایل قفل شده است

en: An error occurred while migrating user settings: %s
fa: هنگام انتقال اطلاعات کاربر خطایی رخ داد: %s

en: Invalid character
fa: نشان نامعتبر

en: Search string not found
fa: رشته‌ی جستجو شده یافت نشد

en: Not implemented yet
fa: هنوز پیاده‌سازی نشده است

en: Escape
fa: خروج

en: Function key 1
fa: کلید تابع ۱

en: Function key 2
fa: کلید تابع ۲

en: Function key 3
fa: کلید تابع ۳

en: Function key 4
fa: کلید تابع ۴

en: Function key 5
fa: کلید تابع ۵

en: Function key 6
fa: کلید تابع ۶

en: Function key 7
fa: کلید تابع ۷

en: Function key 8
fa: کلید تابع ۸

en: Function key 9
fa: کلید تابع ۹

en: Function key 10
fa: کلید تابع ۱۰

en: Function key 11
fa: کلید تابع ۱۱

en: Function key 12
fa: کلید تابع ۱۲

en: Function key 13
fa: کلید تابع ۱۳

en: Function key 14
fa: کلید تابع ۱۴

en: Function key 15
fa: کلید تابع ۱۵

en: Function key 16
fa: کلید تابع ۱۶

en: Function key 17
fa: کلید تابع ۱۷

en: Function key 18
fa: کلید تابع ۱۸

en: Function key 19
fa: کلید تابع ۱۹

en: Function key 20
fa: کلید تابع ۲۰

en: Completion/M-tab
fa: تکمیل/M-tab

en: Delete
fa: حذف

en: End key
fa: کلید پایان

en: Function key 21
fa: کلید تابع ۲۱

en: Function key 22
fa: کلید تابع ۲۲

en: Function key 23
fa: کلید تابع ۲۳

en: Function key 24
fa: کلید تابع ۲۴

en: A1 key
fa: کلید A1

en: C1 key
fa: کلید C1

en: Asterisk
fa: ستاره

en: Minus
fa: منفی

en: Plus
fa: مثبت

en: Dot
fa: نقطه

en: Less than
fa: کوچکتر از

en: Great than
fa: بزرگتر از

en: Equal
fa: برابر

en: Comma
fa: ویرگول

en: Colon
fa: دونقطه

en: Exclamation mark
fa: علامت تعجب

en: Question mark
fa: علامت سوال

en: Dollar sign
fa: علامت دلار

en: Quotation mark
fa: علامت نقل قول

en: Percent sign
fa: علامت درصد

en: Underline
fa: زیرخط

en: Pipe
fa: لوله (خط عمودی)

en: Left parenthesis
fa: پرانتز چپ

en: Right parenthesis
fa: پرانتز راست

en: Left bracket
fa: قلاب چپ

en: Right bracket
fa: قلاب راست

en: Enter
fa: ورود

en: Tab key
fa: کلید جهش

en: Space key
fa: کلید فاصله

en: Slash key
fa: کلید خط مورب

en: Number sign #
fa: نشان عدد #

en: Warning
fa: اخطار

en: Starting linear transfer...
fa: شروع انتقال خطی...

en: Getting file
fa: در حال دریافت فایل

en: Changes to file lost
fa: تغییرات در فایل، از دست رفت

en: %s is not a directory
fa: %s یک پوشه نیست

en: Directory %s is not owned by you
fa: پوشه %s متعلق به شما نیست

en: Cannot set correct permissions for directory %s
fa: امکان قرار دادن اجازه‌های درست برای پوشه %s وجود ندارد

en: Cannot create temporary directory %s: %s
fa: امکان ساخت پوشه‌ی موقت %s وجود ندارد: %s

en: Temporary files will not be created
fa: فایل‌های موقتی ساخته نخواهند شد

en: Press any key to continue...
fa: برای ادامه کلیدی را فشار دهید...

en: Internal error:
fa: خطای داخلی:

en: Password:
fa: رمز عبور:

en: History
fa: تاریخچه

en: Do you want clean this history?
fa: آیا می‌خواهید این تاریخچه را پاک کنید؟

en: &Yes
fa: بله

en: &No
fa: خیر

en: &Cancel
fa: لغو

en: Background process:
fa: فرآیند پس‌زمینه:

en: Error
fa: خطا

en: Displays the current version
fa: نسخه‌ی فعلی را نشان می‌دهد

en: Print configure options
fa: نوشتن تنظیمات پیکربندی

en: Set debug level
fa: تنظیم سطح خطایابی

en: Edit files
fa: ویرایش فایل‌ها

en: Disable mouse support in text version
fa: غیرفعال کردن پشتیبانی از موشواره در نسخه‌ی متنی

en: To run on slow terminals
fa: برای اجرا در پایانه‌های کند

en: Requests to run in black and white
fa: درخواست برای اجرا در حالت سیاه و سفید

en: Request to run in color mode
fa: درخواست برای اجرا در حالت رنگی

en: Specifies a color configuration
fa: مشخص کردن پیکربندی یک رنگ

en: Color options
fa: تنظیمات رنگ

en: file
fa: فایل

en: Main options
fa: تنظیمات اصلی

en: Terminal options
fa: تنظیمات پایانه

en: Background process error
fa: خطای فرآیند پس‌زمینه

en: Unknown error in child
fa: خطای نامعلوم در فرزند

en: Child died unexpectedly
fa: بچه به طور غیرمنتظره مرد

en: Enter search string:
fa: رشته‌ی جستجو را وارد کنید:

en: Search
fa: جستجو

en: Search is disabled
fa: جستجو غیرفعال است

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit is disabled
fa: ویرایش غیرفعال است

en: Enter line:
fa: خط را وارد کنید:

en: Quit
fa: خروج

en: Two files are needed to compare
fa: دو فایل برای مقایسه لازم است

en: Searching %s
fa: در حال جستجوی %s

en: Cannot open file for writing: %s
fa: امکان باز کردن فایل برای نوشتن وجود ندارد: %s

en: C&ontinue
fa: ادامه

en: &Do not change
fa: تغییر ندهید

en: Enter file name:
fa: نام فایل را وارد کنید:

en: Save As
fa: ذخیره به عنوان

en: &Quick save
fa: ذخیره‌ی سریع

en: &Safe save
fa: ذخیره‌ی امن

en: Edit Save Mode
fa: ویرایش روش ذخیره

en: A file already exists with this name
fa: فایلی با این نام وجود دارد

en: Cannot save file
fa: نمی‌توان فایل را ذخیره کرد

en: Confirm save file: "%s"
fa: ذخیره این فایل را تایید کنید: "%s"

en: Save file
fa: ذخیره فایل

en: &Save
fa: ذخیره

en: Load
fa: بارگیری

en: &User
fa: کاربر

en: Which menu file do you want to edit?
fa: کدام فایل فهرست را می‌خواهید ویرایش کنید؟

en: &Local
fa: محلی

en: Replace
fa: جایگزین کردن

en: [NoName]
fa: ]بدون نام[

en: This function is not implemented
fa: این قابلیت پیاده‌سازی نشده است

en: Goto line
fa: برو به خط

en: Insert file
fa: درج فایل

en: Run sort
fa: اجرای مرتب‌سازی

en: Sort
fa: مرتب‌سازی

en: Cannot execute sort command
fa: فرمان مرتب‌سازی قابل اجرا نیست

en: External command
fa: فرمان خارجی

en: Cannot execute command
fa: فرمان قابل اجرا نیست

en: To
fa: به

en: Subject
fa: موضوع

en: Mail
fa: نامه

en: Press any key:
fa: کلیدی را فشار دهید

en: &Find all
fa: پیدا کردن همه

en: A&ll
fa: همه

en: &Skip
fa: چشم‌پوشی

en: Cancel
fa: لغو

en: &Open file...
fa: باز کردن فایل...

en: &New
fa: جدید

en: &Insert file...
fa: درج فایل...

en: A&bout...
fa: درباره...

en: &Quit
fa: خروج

en: &Delete
fa: حذف

en: &Beginning
fa: آغاز

en: &End
fa: پایان

en: &Search...
fa: جستجو...

en: Search &again
fa: جستجوی دوباره

en: &Mail...
fa: نامه...

en: &Sort...
fa: مرتب‌سازی...

en: &General...
fa: عمومی...

en: &File
fa: فایل

en: &Edit
fa: ویرایش

en: &Search
fa: جستجو

en: &Command
fa: دستور

en: &Options
fa: تنظیمات

en: Wrap mode
fa: روش شکستن خط‌ها

en: &Fake half tabs
fa: نیم‌جهش‌های غیرواقعی

en: &Backspace through tabs
fa: پاک‌کردن جهش‌ها با کلید پس‌بر

en: Fill tabs with &spaces
fa: پر کردن جهش‌ها با فاصله

en: Tab spacing:
fa: فاصله‌های هر جهش:

en: Other options
fa: دیگر تنظیمات

en: &Return does autoindent
fa: تورفتگی خودکار با کلید Return

en: Confir&m before saving
fa: تایید قبل از ذخیره‌سازی

en: Save file &position
fa: ذخیره‌ی آخرین مکان ویرایش فایل

en: Editor options
fa: تنظیمات ویرایشگر

en: About
fa: درباره

en: Edit:
fa: ویرایش:

en: The shell is already running a command
fa: شل در حال اجرای فرمانی دیگر است

en: group
fa: گروه

en: other
fa: دیگران

en: Flag
fa: پرچم

en: Running
fa: در حال اجرا

en: Configure options
fa: تنظیمات پیکربندی

en: Navigation
fa: جهت یابی

en: Quick search
fa: جستجوی سریع

en: Panel options
fa: تنظیمات قاب

en: Information
fa: اطلاعات

en: Sort order
fa: ترتیب مرتب‌سازی

en: Confirmation
fa: تایید

en: Display bits
fa: بیت‌های نمایش

en: Directory tree
fa: درخت پوشه‌ها

en: &Resume
fa: ادامه

en: &Kill
fa: کشتن

en: Username:
fa: نام کاربری:

en: Name:
fa: نام:

en: Permission
fa: اجازه

en: File
fa: فایل

en: Name
fa: نام

en: Group name
fa: نام گروه

en: Size
fa: اندازه

en: User name
fa: نام کاربر

en: <Unknown user>
fa: <کاربر ناشناخته>

en: <Unknown group>
fa: <گروه ناشناخته>

en: Filter
fa: فیلتر

en: Link
fa: پیوند

en: link: %s
fa: پیوند: %s

en: View file
fa: مشاهده‌ی فایل

en: Filename:
fa: نام فایل:

en: Create a new Directory
fa: ساخت پوشه‌ی جدید

en: Enter directory name:
fa: نام پوشه را وارد کنید:

en: Compare directories
fa: مقایسه پوشه‌ها

en: &Quick
fa: سریع

en: &Size only
fa: فقط با اندازه

en: &Thorough
fa: دقیق

en: Cannot execute commands on non-local filesystems
fa: در فایل سیستم غیرمحلی نمی‌توان فرمانی اجرا کرد

en: Parameter
fa: پارامتر

en: files
fa: فایل‌ها

en: directory
fa: پوشه

en: directories
fa: پوشه‌ها

en: Con&tinue
fa: ادامه

en: &Update
fa: به‌روز رسانی

en: File exists
fa: فایل وجود دارد

en: Time: %s %s (%s)
fa: زمان: %s %s (%s)

en: Time: %s
fa: زمان: %s

en: Time: %s (%s)
fa: زمان: %s (%s)

en: to:
fa: به:

en: &Again
fa: دوباره

en: &View - F3
fa: مشاهده - F3

en: &Edit - F4
fa: ویرایش - F4

en: File name:
fa: نام فایل:

en: Content:
fa: محتوا:

en: Find File
fa: جستجوی فایل

en: Start at:
fa: شروع از:

en: Searching
fa: در حال جستجو

en: Change &to
fa: تغییر به

en: &Up
fa: بالا

en: New &group
fa: گروه جدید

en: &Insert
fa: درج

en: Top level group
fa: گروه سطح بالا

en: File: %s
fa: فایل: %s

en: No node information
fa: اطلاعات گره موجود نیست

en: Free nodes:
fa: گره‌های آزاد:

en: No space information
fa: اطلاعات فاصله موجود نیست

en: Panel split
fa: جداسازی قاب

en: Console output
fa: خروجی کنسول

en: &Vertical
fa: عمودی

en: &Horizontal
fa: افقی

en: Output lines:
fa: خط‌های خروجی:

en: Layout
fa: طرح‌بندی

en: &View
fa: مشاهده

en: &Link
fa: پیوند

en: E&xit
fa: خروج

en: &Configuration...
fa: پیکربندی

en: &Panel options...
fa: تنظیمات قاب

en: Panels:
fa: قاب‌ها:

en: The Midnight Commander
fa: فرماندار نیمه‌شب

en: Do you really want to quit the Midnight Commander?
fa: واقعا می‌خواهید از فرماندار نیمه‌شب خارج شوید؟

en: &Left
fa: چپ

en: &Below
fa: زیر

en: &Right
fa: راست

en: &Version
fa: نسخه

en: Group
fa: گروه

en: %s in %d file | %s in %d files
fa[0]: %s در %d فایل
fa[1]: %s در %d فایل

en: Select
fa: انتخاب

en: Other command
fa: فرمان دیگر

en: Command
fa: فرمان

en: Enter command label:
fa: برچسب فرمان را وارد کنید:

en: Help
fa: کمک

en: Learn keys
fa: یادگیری کلیدها

en: Teach me a key
fa: یک کلید را به من یاد بده

en: You have entered "%s"
fa: شما "%s" را وارد کرده‌اید

en: With mouse support on xterm
fa: با پشتیبانی از ماوس در xterm

en: With support for X11 events
fa: با پشتیبانی از رویدادهای X11

en: Virtual File Systems:
fa: فایل سیستم‌های مجازی:

en: Debug
fa: خطایابی

en: ERROR:
fa: خطا:

en: True:
fa: درست:

en: False:
fa: نادرست:

en: Warning: cannot open %s directory
fa: اخطار: پوشه‌ی %s را نمی‌توان باز کرد

en: %s: done.
fa: %s: انجام شد.

en: FTP: Password required for %s
fa: FTP: رمز عبور برای %s لازم است

en: ftpfs: sending login name
fa: ftpfs: ارسال نام ورود

en: ftpfs: sending user password
fa: ftpfs: ارسال رمز عبور کاربر

en: ftpfs: making connection to %s
fa: ftpfs: برقراری ارتباط با %s

en: ftpfs: connection interrupted by user
fa: ftpfs: ارتباط توسط کاربر قطع شد

en: ftpfs: invalid address family
fa: ftpfs: خانواده آدرس‌های نامعتبر

en: %s
    doesn't look like a tar archive.
fa: %s
    یک آرشیو tar به نظر نمی‌رسد.

en: not enough memory
fa: حافظه کافی نیست

en: Invalid value
fa: مقدار نامعتبر

en: Goto
fa: برو
