lives - en to hr translation catalogue (120 entries)

en: and any information shown below:
hr: i sve podatke prikazane u nastavku:

en: Please install gdb and then run LiVES with the -debug option to collect more information.
hr: Molimo Vas da instalirate gdb zatim da pokrenete LiVES s -debug opcijom radi prikupljanja više infomacija.

en: Preserving set.
hr: Očuvanje set.

note: TRANSLATORS: text saying "Any", for encoder and output format (as in "does not matter")
en: Any
hr: Bilo koji

note: TRANSLATORS: text saying "None", for playback plugin name (as in "none specified")
en: None
hr: Nijedan

note: TRANSLATORS: text saying "recommended", for plugin names, etc.
en: recommended
hr: preporučeno

note: TRANSLATORS: text saying "disabled", (as in "not enabled")
en: disabled !
hr: isključeno !

note: TRANSLATORS: text saying "**The current layout**", to warn users that the current layout is affected
en: **The current layout**
hr: **Trenutni izgled**

en: Resizing
hr: Promjena veličine

en: Loading realtime effect plugins...
hr: Učitavanje stvarnom efekt čep...

en: Starting jack audio server...
hr: Pokrećem jack audio poslužitelj...

en: Starting jack transport server...
hr: Pokrećem jack transport server...

en: 
    
    Window manager reports as "%s";
hr: 
    
    Uređivač prozora prijavljuje kao "%s";

en: number of monitors detected: %d
hr: Pronađen broj zaslona: %d

en: Compiled with jack support, good !
hr: Kompiliran s jack podrškom, dobro !

en: Welcome to LiVES version %s.
hr: Dobrodošli u LiVES verziju %s.

en: frames : maximum number of frames to open
hr: FRAMES : maksimalni broj okvira za otvaranje

en: opts can be:
hr: opts mogu biti:

en: -help            : show this help text and exit
hr: -help : pokaži ovaj tekst za pomoć i izađi

en: -noset           : do not load any set on startup
hr: -noset : ne učitavanje bilo postaviti na početak

en: -nogui           : do not show the gui
hr: -nogui : nemoj prikazati korisničko grafičko sučelje

en: -noplaywin       : do not show the play window
hr: -noplaywin       : ne pokazuju prozor igrati

en: Starting GUI...
hr: Početna GUI...

en: LiVES-%s: <%s> %dx%d : %d frames %d bpp %.3f fps
hr: LiVES-%s: <%s> %dx%d : %d okviri %d bpp %.3f fps

en: LiVES-%s: <%s> %dx%d : ??? frames ??? bpp %.3f fps
hr: LiVES-%s: <%s> %dx%d : ??? okviri ??? bpp %.3f fps

en: LiVES-%s: <No File>
hr: LiVES-%s: <Nema datoteka>

en: Play
hr: Reproduciraj

en: LiVES was unable to capture this image
hr: LiVES nije bio u mogućnosti to hvatanje ovu sliku

en: _Undo
hr: _Poništi

en: _Redo
hr: _Ponovi

en: Directory name is too long !
hr: Imenik ime je predug!

en: SOX may be used if neither of the preceding players work,
hr: SOX mogu se koristiti ako niti jedan od prethodnih igrača radu,

en: _Next
hr: _Slijedeće

en: Skipped
hr: Preskočen

en: Passed
hr: Prošao

en: Failed
hr: Nije uspjelo

en: Install imageMagick to be able to use all of the rendered effects
hr: Instalirajte ImageMagick da biste mogli koristiti sve donio efekte

en: 
    
        Click Cancel to exit and install any missing components, or Next to continue
hr: 
    
        Kliknite na Odustani za izlaz i instalirati bilo koji nedostaju dijelovi, ili Sljedeće za nastavak

en: 
    
    Finally, you can choose the default startup interface for LiVES.
hr: 
    
    Konačno, možete odabrati zadani sučelje za LiVES pokretanje.

en: _Finish
hr: _Završi

en: Preview
hr: Pregled

en: 
    Please Wait
hr: 
    Pričekajte

en: _Enough
hr: _Dovoljno

en: Paus_e
hr: Pauz_a

en: Pause/_Enough
hr: Pauza/_Dosta

en: _Preview
hr: _Pregled

en: Format
hr: Oblik

en: File size
hr: Veličina datoteke

en: Frames
hr: Okvira

en: Events
hr: Događaji

en: Total time
hr: Ukupno vrijeme

en: Rate/size
hr: Ocijenite/veličina

en: Keep _my settings
hr: Držite _moje postavke

en: Use _recommended settings
hr: Koristi _preporučene postavke

en: _Save to file
hr: _Spremi u datoteku

en: _Close Window
hr: _Zatvori prozor

en: Insert
hr: Umetni

en: _Number of times to insert
hr: _Broj puta za umetanje

en: Insert _with sound
hr: Umetni _sa zvukom

en: Insert with_out sound
hr: Umetni _bez zvuka

en: Do not send bandwidth information
hr: Nemojte slati propusnost informacija

en: Try this setting if you are having problems getting a stream
hr: Isprobajte ovu postavku ako imate problema s dobivanje potok

en: New name
hr: Novi naziv

en: _Advanced
hr: _Napredno

en: Chapter
hr: Poglavlje

en: Channel
hr: Kanal

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: first
hr: prvi

en: last
hr: posljednjoj

en: seconds.
hr: sekundi.

en: Title/Name :
hr: Naslov/Ime:

en: Author/Artist :
hr: Autor/Izvođač:

en: Comments :
hr: Komentari:

en: Subtitle file
hr: Podnaslov varalica

en: Browse...
hr: Pregledaj...

en: _Options
hr: _Mogućnosti

en: You are about to exit LiVES.
    The current clip set can be saved.
    What would you like to do ?
hr: Spremate se za izlaz LiVES.
    Trenutni isječak set mogu biti spremljene.
    Što želite učiniti?

en: The current clip set has not been saved.
    What would you like to do ?
hr: Trenutni isječak set nije spremljena.
    Što želite učiniti?

en: The current layout has not been saved.
    What would you like to do ?
hr: Trenutni izgled nije spremljena.
    Što želite učiniti?

en: _Wipe layout
hr: _Obrišite izgled

en: _Ignore changes
hr: _Zanemari promjene

en: _Delete clip set
hr: _Izbriši isječak skup

en: _Delete layout
hr: _Brisanje izgled

en: _Save layout
hr: _Spremi izgled

en: _Save clip set
hr: _Spremi isječak skup

en: This file
hr: Ova datoteka

en: ,
     - including the current layout -
hr: ,
     - uključujući i današnji izgled -

en: 
    %s
    is used in the current layout.
    
    Really close it ?
hr: 
    %s
    se koristi u današnji izgled.
    
    Stvarno je blizu?

en: 
    Invalid project file.
hr: 
    Neispravna datoteka projekt.

en: Importing project
hr: Uvoz projekta

en: Exporting project %s...
hr: Izvoz projekta %s...

en: Exporting project
hr: Izvoz projekta

en: Insert Silence
hr: Umetanje Tišina

en: Cut
hr: Izreži

en: Pasting
hr: Lijepljenje

en: ...added audio...
hr: ...dodao audio...

en: Inserting
hr: Umetanje

en: Cancelling
hr: Otkazivanje

en: Deleting
hr: Brisanje

en: Delete
hr: Izbriši

en: 
    
    Selection is locked.
hr: 
    
    Izbor je zaključana.

en: Record cancelled.
hr: Snimanje otkazano.

en: A video editor and VJ program.
hr: Video editor i VJ programom.

en: Fullscreen playback (f)
hr: Dionički reprodukcije (f)

en: Play in separate window (s)
hr: Igrajte u zasebnom prozoru (s)

en: Subtitles were erased.
hr: Titlovi su bili izbrisani.

en: New Audio
hr: Nova audio

en: Clear _Errors
hr: Vedro _pogreške

en: _Delete affected layouts
hr: _Brisanje pogođene izgledima

en: Resume
hr: Nastavi

en: 
    Paused
    (click Resume to continue processing)
hr: 
    Zaustavljeno
    (Kliknite na Nastavi za nastavak obrade)

en: paused...
hr: pauzirana...

en: resumed...
hr: nastavio...

en: Keep
hr: Zadrži

en: Enough
hr: Dosta

en: Cancel
hr: Odustani

en: Export Selected Audio as...
hr: Izvoz odabranih Audio kao...

en: Export Audio as...
hr: Izvoz Audio kao...

en: Show _Details
hr: Prikaži _Detalje
