lives - en to he translation catalogue (1393 entries)

en: and any information shown below:
he: וכל מידע זמין מוצג כאן:

en: Please install gdb and then run LiVES with the -debug option to collect more information.
he: נא להתקין את gdm ולאחר מכן להריץ את LiVES עם האפשרות -debug כדי לאסוף יותר מידע.

en: Preserving set.
he: מתבצע שימור האוסף.

note: TRANSLATORS: text saying "Any", for encoder and output format (as in "does not matter")
en: Any
he: הכל

note: TRANSLATORS: text saying "None", for playback plugin name (as in "none specified")
en: None
he: ללא

note: TRANSLATORS: text saying "recommended", for plugin names, etc.
en: recommended
he: מומלץ

note: TRANSLATORS: text saying "disabled", (as in "not enabled")
en: disabled !
he: נוטרל !

note: TRANSLATORS: text saying "**The current layout**", to warn users that the current layout is affected
en: **The current layout**
he: **הפריסה הנוכחית**

note: TRANSLATORS: adjective for "Built in" type effects
en: Builtin
he: מובנה

note: TRANSLATORS: adjective for "Custom" type effects
en: Custom
he: מותאם אישית

note: TRANSLATORS: adjective for "Test" type effects
en: Test
he: בדיקה

en: 
    An incorrect version of smogrify was found in your path.
    
    Please review the README file which came with this package
    before running LiVES.
    
    Thankyou.
he: 
    בתיקייה שצויינה נמצאה גירסה שגויה של smofrify.
    
    יש לסקור את קובץ ה־README המגיע עם חבילה זו
    לפני הרצת LiVES.
    
    תודה.

en: 
    `smogrify` must be in your path, and be executable
    
    Please review the README file which came with this package
    before running LiVES.
he: 
    `smogrify` חייב להיות בנתיב שצויין, ובנוסף גם ניתן להרצה
    
    יש לסקרוא את קובץ ה־README המגיע עם חבילה זו
    לפני הרצת LiVES.

en: Starting...
he: מתחיל...

en: Resizing
he: שינוי גודל

en: Loading realtime effect plugins...
he: מתבצעת טעינת תוספים לאפקטים בזמן אמת...

en: Starting jack audio server...
he: מתבצעת הפעלת שרת השמע jack...

en: Starting jack transport server...
he: מפעיל את שרת התעבורה של jack...

en: 
    
    Window manager reports as "%s";
he: 
    
    מנהל החלונות המדווח הוא "%s";

en: number of monitors detected: %d
he: מספר הצגים שזוהו: %d

en: Compiled with jack support, good !
he: הודר עם תמיכה ב־jack, מצוין !

en: Welcome to LiVES version %s.
he: ברוכים הבאים ל־LiVES גרסה %s.

en: 
    Startup syntax is: %s [opts] [filename [start_time] [frames]]
he: 
    תחביר ההתחלה הוא:%s [אפשרויות] [שם קובץ [זמן התחלה] [שקופיות]]

en: Where: filename is the name of a media file or backup file.
he: היכן: שם הקובץ הוא שם קובץ מדיה או גיבוי.

en: start_time : filename start time in seconds
he: זמן ההתחלה : זמן התחלת שם הקובץ הרצוי בשניות

en: frames : maximum number of frames to open
he: שקופיות : מספר שקופיות מירבי לפתיחה

en: opts can be:
he: האפשרויות יכולות להיות:

en: -help            : show this help text and exit
he: -help : הצגת טקסט העזרה ויציאה מהתוכנית

en: -set <setname>   : autoload clip set setname
he: -set <setname> : טעינה אוטומטית של אוסף הקטעים שהוגדרו כ־setname

en: -noset           : do not load any set on startup
he: -noset : אין לטעון כל אוסף בהתחלה

en: -norecover       : force no-loading of crash recovery
he: -norecover : אילוץ התוכנה לא  לטעון את שחזור הקריסה

en: -recover         : force loading of crash recovery
he: -recover : אילוץ התוכנה לטעון את שחזור הקריסה

en: -nogui           : do not show the gui
he: -nogui : לא יוצג מנשק המשתמש הגרפי

en: -oscstart <port> : start OSC listener on UDP port <port>
he: -oscstart <פתחה> : הפעלת מאזין ה־OSC ביציאת ה־UDP <פתחה>

en: -nooscstart      : do not start OSC listener
he: -nooscstart : לא להפעיל את מאזין ה־OSC

en: Starting GUI...
he: מפעיל את מנשק המשתמש הגרפי...

en: 
    LiVES was unable to locate 'convert'. You should install convert and image-magick if you want to use rendered effects.
he: 
    לא ניתן לאתר את 'convert'. ניתן להתקין את convert  ו־image-magick במידת הצורך באפקטים מוכנים.

en: 
    LiVES was unable to locate 'composite'. You should install composite and image-magick if you want to use the merge function.
he: 
    לא ניתן לאתר את 'composite'. ניתן להתקין את composite ו־image-magick במידת הצורך בפונקציית merge.

en: 
    LiVES was unable to locate 'sox'. Some audio features may not work. You should install 'sox'.
he: 
    ל־LiVES לא היתה אפשרות לאתר את 'sox'. תכונות מסויימות הקשורות לשמע לא יעבדו. ניתן להתקין את 'sox'.

en: Loading rendered effect plugins...
he: טעינת תוספים לאפקטים מוכנים...

en: Autoloading set %s...
he: מתבצעת טעינה אוטומטית של האוסף %s...

en: Invalid audio player %s
he: נגן שמע בלתי תקין %s

en: LiVES-%s: <%s> %dx%d : %d frames %d bpp %.3f fps
he: LiVES-%s <%s> %dx%d : %d שקופיות %d bpp %.3f שקופיות לשנייה

en: LiVES-%s: <%s> %dx%d : ??? frames ??? bpp %.3f fps
he: LiVES-%s <%s> %dx%d : ??? שקופיות ??? bpp %.3f שקופיות לשנייה

en: LiVES-%s: <No File>
he: LiVES-%s <ללא קובץ>

note: TRANSLATORS: rec(ord)
en: rec %9d/%d
he: הקלטה %9d/%d

note: TRANSLATORS: out of memory (rec(ord))
en: !rec %9d/%d
he: !הקלטה %9d/%d

en: Play
he: נגן

en: LiVES was unable to capture this image
he: ל־LiVES לא הית אפשרות ללכוד תמונה זו

en: _Undo
he: _ביטול

en: _Redo
he: ב_צע שוב

en: Directory name is too long !
he: שם התיקייה ארוך מדי !

en: LiVES FAILED TO START YOUR SELECTED AUDIO PLAYER !
he: ארע כשלון בנסיון להפעיל את נגן השמע שנבחר !

en: Before starting LiVES, you need to choose an audio player.
    
    PULSE AUDIO is recommended for most users
he: לפני הפעלת LiVES, יש צורך לבחור נגן שמע.
    
    Pulse Audio מומלץ לרוב המשתמשים.

en: , but this version of LiVES was not compiled with pulse audio support.
he: , אולם גרסה זו של LiVES לא הודרה עם תמיכה ב־pulse audio.

en: JACK audio is recommended for pro users
he: JACK מומלץ למשתמשים מקצועיים

en: , but this version of LiVES was not compiled with jack audio support.
he: , אולם גרסה זו של LiVES לא הודרה עם תמיכה ב־jack.

en: , but you do not have jackd installed. You may wish to install jackd first before running LiVES.
he: , אולם jackd אינו מותק על מערכת זו. אולי ברצונך להתקין את jackd לפני הרצת LiVES.

en: SOX may be used if neither of the preceding players work,
he: ניתן להשתמש ב־SOX אם אף אחד מהנגנים האחרים לא עובד,

en: but you do not have sox installed.
    You are advised to install it before running LiVES.
he: אולם sox לא מותקן במערכת.
    רצוי להתקינו לפני הרצת LiVES.

en: Use _jack audio player
he: שימוש בנגן השמע _jack

en: Use _sox audio player
he: שימוש בנגן השמע _sox

en: _Next
he: _הבא

en: Skipped
he: דולג

en: Passed
he: עבר בהצלחה

en: Failed
he: נכשל

en: LiVES will now run some basic configuration tests
he: LiVES יריץ כעת מספר בדיקות תצורה בסיסיות

en: Checking for "sox" presence
he: בודק האם "sox" מותקן

en: You should install sox to be able to use all the audio features in LiVES
he: יש להתקין את sox כדי להשתמש בכל תכונות השמע ב־LiVES.

en: Checking if sox can convert audio
he: בודק האם sox יכול להמיר שמע

en: You should install sox_fmt_all or similar
he: יש להתקין את sox_fmt_all או דומה לו

en: Checking for "convert" presence
he: בודק האם "convert" מותקן

en: Install imageMagick to be able to use all of the rendered effects
he: יש להתקין את imageMagick כדי להשתמש בכל האפקטים המוכנים

en: 
    
        Click Cancel to exit and install any missing components, or Next to continue
he: 
    
        לחצו על "ביטול" כדי לצאת ולהתקין את הרכיבים החסרים, או על "הבא" כדי להמשיך

en: 
    
    Finally, you can choose the default startup interface for LiVES.
he: 
    
    לבסוף, תוכלו לבחור את מנשק ההפעלה כברירת מחדל של LiVES.

en: 
    
    LiVES has two main interfaces and you can start up with either of them.
he: 
    
    ל־LiVES ישנם שני מנשקים ראשיים ותוכלו להפעילו עם כל אחד מהם.

en: 
    
    The default can always be changed later from Preferences.
he: 
    
    ניתן לשנות את ברירת־המחדל בכל עת מההעדפות.

en: Start in _Clip Edit mode
he: הפעלה במצב _עריכת קטע

en: Start in _Multitrack mode
he: הפעלה במצב _ריבוי רצועות

en: This is a better choice for complex editing tasks involving multiple clips.
he: זוהי בחירה טובה יותר עבור משימות עריכה מורכבות שכוללות קטעים מרובים.

en: _Finish
he: _סיום

en: Let LiVES set the _file extension
he: מתן האפשרות ל־LiVES להגדיר את סיומת ה_קובץ

en: If this is set, frames will be deinterlaced as they are imported.
he: באם מוגדר, תבוצע פעולת deinterlace על השקופיות בעת הייבוא.

en: Video
he: וידאו

en: (Undefined)
he: (לא מוגדר)

en: (No video)
he: (אין וידאו)

en: (No audio)
he: (אין שמע)

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Click here to _Preview any selected video, image or audio file
he: יש ללחוץ כאן כדי _להציג כל קטע וידאו, תמונה או שמע שנבחרו

en: Click here to _Preview any selected audio file
he: יש ללחוץ כאן כדי _להציג כל קטע שמע שנבחר

en: Click here to _Preview the video
he: יש ללחוץ כאן כדי _להציג את הוידאו

en: 
    Please Wait
he: 
    נא להמתין

en: _Enough
he: _מספיק

en: 
    
    Please Wait
    
    Remember to switch off effects (ctrl-0) afterwards !
he: 
    
    נא להמתין
    
    נא לזכור לכבות את האפקטים (Ctrl-0) לאחר מכן !

en: Paus_e
he: הש_הייה

en: Pause/_Enough
he: השהייה/_מספיק

en: _Preview
he: _תצוגה מקדימה

en: Format
he: מבנה

en: Frame size
he: גודל השקופית

en: File size
he: גודל הקובץ

en: Byte size
he: גודל הבית

en: FPS
he: שקופיות לשנייה

en: Frames
he: שקופיות

en: Events
he: אירועים

en: Total time
he: זמן כולל

en: Audio
he: שמע

en: Rate/size
he: קצב/גודל

en: Keep _my settings
he: ש_מירת ההגדרות האישיות

en: Use _recommended settings
he: שימוש בהגדרות מ_ומלצות

en: _Save to file
he: _שמירה לקובץ

en: _Close Window
he: _סגירת החלון

en: Insert
he: הכנסה

en: _Number of times to insert
he: _מספר הפעמים להוספה

en: _Insert to fit audio
he: הוס_פה להתאמת הצליל

en: Insert _before selection
he: הוספה _לפני הבחירה

en: Insert clipboard before selected frames
he: הוספת תוכן לוח הגזירים לפני השקופיות הנבחרות

en: Insert _after selection
he: הוספה ל_אחר הבחירה

en: Insert clipboard after selected frames
he: הוספת תוכן לוח הגזירים לאחר השקופיות הנבחרות

en: Insert _with sound
he: הוספה עם _צליל

en: Insert with_out sound
he: הוספה ל_לא צליל

en: URL :
he: כתובת אינטרנט :

en: Do not send bandwidth information
he: אין לשלוח מידע אודות רוחב הפס

en: Try this setting if you are having problems getting a stream
he: ניתן לנסות הגדרה זו אם צצות בעיות בקבלת תזרים מדיה.

en: You need to enter a name for the current clip set.
    This will allow you reload the layout with the same clips later.
    Please enter the set name you wish to use.
    LiVES will remind you to save the clip set later when you try to exit.
he: יש להעניק שם לאוסף הקטעים הנוכחי.
    פעולה זו תאפשר את טעינת האוסף מחדש עם אותם הקטעים מאוחר יותר.
    יש להזין את השם המבוקש עבור האוסף.
    ב־LiVES תופיע תזכורת לשמירת אוסף הקטעים עם כל נסיון ליציאה.

en: In order to export this project, you must enter a name for this clip set.
    This will also be used for the project name.
he: על מנת לייצא מיזם זה, יש להזין שם עבור אוסף קטעים זה.
    השם ישמש כמו כן כשם המיזם.

en: New name
he: שם חדש

en: Set name
he: שם האוסף

en: Use def_aults
he: שימוש בברי_רות המחדל

en: _Advanced
he: _מתקדם

en: Track to load (from %s)
he: רצועה לטעינה (מ־%s)

en: DVD Title
he: כותרת ה־DVD

en: VCD Title
he: כותרת ה־VCD

en: Maximum number of tracks to display
he: מספר מירבי של רצועות לתצוגה

en: Device:        /dev/video
he: התקן: /dev/video

en: Device:        fw:
he: התקן: קושחה:

en: Chapter
he: פרק

en: Channel
he: ערוץ

en: Audio ID
he: מזהה השמע

en: Input number
he: מספר קלט

en: Use default width, height and FPS
he: שימוש ברוחב, בגובה ובמספר השקופיות לשנייה המוגדרים כברירת מחדל

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Fade in over
he: החל אפקט עמעום פנימה מעבר

en: first
he: ראשון

en: Fade out over
he: החל אפקט עמעום עד להשתקה מעבר

en: last
he: אחרון

en: seconds.
he: שניות.

en: selection
he: בחירה

en: Title/Name :
he: כותרת/שם :

en: Author/Artist :
he: יוצר/אמן :

en: Comments :
he: הערות :

en: You are about to leave multitrack mode.
    The current layout has not been saved.
    What would you like to do ?
he: התקבלה בקשה ליציאה ממצב ריבוי רצועות.
    הפריסה הנוכחית לא נשמרה.
    איזו פעולה יש לבצע?

en: You are about to leave multitrack mode.
    The current layout has been changed since the last save.
    What would you like to do ?
he: התקבלה בקשה ליציאה ממצב ריבוי רצועות.
    הפריסה הנוכחית שונתה מאז שנשמרה לאחרונה.
    איזו פעולה יש לבצע?

en: You are about to exit LiVES.
    The current clip set can be saved.
    What would you like to do ?
he: התקבלה בקשה ליציאה מ־LiVES.
    ניתן לשמור את אוסף הקטעים הנוכחי.
    איזו פעולה יש לבצע?

en: The current clip set has not been saved.
    What would you like to do ?
he: אוסף הקטעים הנוכחי לא נשמר.
    איזו פעולה יש לבצע ?

en: The current layout has not been saved.
    What would you like to do ?
he: הפריסה הנוכחית לא נשמרה.
    איזור פעולה יש לבצע ?

en: You are about to leave multitrack mode.
    The current layout contains generated frames and cannot be retained.
    What do you wish to do ?
he: הנכם עומדים לצאת ממצב ריבוי־הרצועות.
    הפריסה הנוכחית כוללת שקופיות שנוצרו ולא ניתן לשמור אותן.
    מה ברצונכם לעשות ?

en: Clip set _name
he: _שם אוסף הקטעים

en: _Wipe layout
he: _מחיקת פריסה

en: _Ignore changes
he: ה_תעלמות מהשינויים

en: _Delete clip set
he: _מחיקת אוסף הקטעים

en: _Delete layout
he: _מחיקת פריסה

en: _Save layout
he: שמירת _פריסה

en: _Save clip set
he: שמירת אוסף ה_קטעים

en: 
    LiVES has detected a multitrack layout from a previous session.
    Would you like to try and recover it ?
he: 
    LiVES זיהה פריסה מרובת־רצועות מהפעלה קודמת.
    האם ברצונך לנסות לשחזרה ?/n

en: Show Keys
he: הצגת מקשים

en: Multitrack Keys
he: מקשים רב־רצועתיים

en: _Width
he: _רוחב

en: Saving as set %s...
he: מתבצעת שמירה כאוסף %s...

en: This file
he: קובץ זה

en: ,
     - including the current layout -
he: ,
     - כולל הפריסה הנוכחית -

en: 
    %s
    is used in some multitrack layouts%s.
    
    Really close it ?
he: 
    %s
    נמצא השימוש בכמה פריסות מרובות־רצועות%s.
    
    האם לסגור אותו בכל־זאת?

en: 
    %s
    is used in the current layout.
    
    Really close it ?
he: 
    %s 
    נמצא בשימוש בפריסה הנוכחית.
    
    האם לסגור אותו?

en: 
    Invalid project file.
he: 
    קובץ פרוייקט לא תקין.

en: 
    A set called %s already exists.
    In order to import this project, you must rename or delete the existing set.
    You can do this by File|Reload Set, and giving the set name
    %s
    then File|Close/Save all Clips and provide a new set name or discard it.
    Once you have done this, you will be able to import the new project.
he: 
    אוסף הקרוי %s כבר קיים.
    בכדי לייבא את פרויקט זה, עליך למחוק או לשנות את שם האוסף הקיים.
    ביכולתך לעשות זאת בתפריט קובץ|טען מחדש אוסף, ובנוסף נתינת שם האוסף
    %s
    לאחר מכן קובץ|סגירה\שמירת כל הקטעים ונתינת שם חדש לאוסף או ביטולו.
    בסיום תהליך זה ניתן לייבא את הפרויקט החדש.

en: Importing the project %s as set %s...
he: מתבצע ייבוא הפרוייקט %s כאוסף %s...

en: Importing project
he: ייבוא פרוייקט

en: Exporting project %s...
he: מתבצע ייצוא הפרוייקט %s...

en: Exporting project
he: ייצוא פרוייקט

en: 
    
    Set will be deleted from the disk.
    Are you sure ?
he: 
    
    האוסף יימחק מהכונן הקשיח.
    האם לבצע זאת ?

en: Deleting set...
he: מתבצעת מחיקת האוסף...

en: Deleting set
he: מחיקת אוסף

en: Set %s was permanently deleted from the disk.
he: האוסף %s נמחק לצמיתות מהכונן הקשיח.

en: Insert Silence
he: הוספת שקט

en: Undoing
he: ביטול פעולה

en: Clearing frame images
he: פינוי התמונות מהשקופיות

en: Length of video is now %d frames at %.3f frames per second.
he: כעת אורך הוידאו הוא %d שקופיות ב־%.3f שקופיות לשנייה.

en: Clipboard was resampled to %d frames.
he: לוח הגזירים נדגם מחדש ל־%d שקופיות.

en: Redoing
he: מבצע מחדש

en: Copying to the clipboard
he: מעתיק ללוח הגזירים

en: Cut
he: גזירה

en: Pasting
he: מדביק

en: This operation requires resizing or converting of frames.
    Please install 'convert' from the Image-magick package, and then restart LiVES.
he: פעולה זו דורשת שינוי גודל או המרה של שקופיות.
    נא להתקין את התסריט 'convert' מתוך החבילה Image-magic ולאחר מכן להפעיל מחדש את LiVES.

en: 
    
    Video is longer than audio.
    Try selecting all frames, and then using 
    the 'Trim Audio' function from the Audio menu.
he: 
    
    הוידאו ארוך מהשמע.
    ניתן לנסות לבחור את כל השקופיות ולהשתמש 
    ב־'סידור שמע' הניתן להפעלה מתפריט השמע.

en: LiVES cannot insert because the audio rates do not match.
    Please install 'sox', and try again.
he: לא ניתן להוסיף את הקובץ המבוקש משום שקצב דגימות השמע לא מותאם.
    יש להתקין את 'sox' ולנסות שנית.

en: 
    Insertion will cause frames to shift in some multitrack layouts.
    Are you sure you wish to continue ?
he: 
    הוספת הקובץ המבוקש תזיז את השקופיות בפריסות רב־רצועתיות מסוימות.
    האם ברצונך להמשיך ?

en: 
    Insertion will cause audio to shift in some multitrack layouts.
    Are you sure you wish to continue ?
he: 
    הוספת הקובץ המבוקש תזיז את השמע בפריסות רב־רצועתיות מסוימות.
    האם ברצונך להמשיך ?

en: Resampling clipboard audio
he: דוגם מחדש את השמע בלוח הגזירים

en: 
    
    LiVES was unable to resample the clipboard audio. 
    Clipboard audio has been erased.
he: 
    
    לא הייתה אפשרות לדגום מחדש את השמע בלוח הגזירים. 
    השמע בלוח הגזירים נמחק.

en: 
    
    LiVES was unable to resample the clipboard audio.
    Do you wish to continue with the insert 
    using unchanged audio ?
he: 
    
    לא הייתה אפשרות לדגום מחדש את השמע בלוח הגזירים.
    האם ברצונך להמשיך עם ההוספה  
    באמצעות שמע שלא שונה ?

en: Inserting %d%s frames from the clipboard...
he: מכניס %d%s שקופיות מלוח הגזירים...

en: Inserting
he: מוסיף

en: Inserting %d times from the clipboard%s...
he: מכניס %d פעמים מלוח הגזירים %s...

en: Inserting %d frames from the clipboard%s...
he: מכניס %d שקופיות  מלוח הגזירים %s...

en: Cancelling
he: מבטל

en: 
    Deleting all frames will close this file.
    Are you sure ?
he: 
    מחיקת כל השקופיות תסגור את קובץ זה.
    האם ברצונך להמשיך ?

en: 
    Deletion will cause missing frames in some multitrack layouts.
    Are you sure you wish to continue ?
he: 
    עקב המחיקה תיתכנו שקופיות חסרות בפריסות רב־רצועתיות מסוימות.
    האם ברצונך להמשיך ?

en: 
    Deletion will cause missing audio in some multitrack layouts.
    Are you sure you wish to continue ?
he: 
    עקב המחיקה ייתכן שקטעי קול מסויימים יוחסרו בפריסות רב־רצועתיות מסוימות.
    האם ברצונך להמשיך ?

en: 
    Deletion will cause frames to shift in some multitrack layouts.
    Are you sure you wish to continue ?
he: 
    המחיקה תזיז את השקופיות בפריסות רב־רצועתיות מסוימות.
    האם ברצונך להמשיך ?

en: 
    Deletion will cause audio to shift in some multitrack layouts.
    Are you sure you wish to continue ?
he: 
    המחיקה תזיז את השמע בפריסות רב־רצועתיות מסוימות.
    האם ברצונך להמשיך ?

en: Deleting frames %d to %d%s...
he: מוחק את השקופיות %d ל־%d%s...

en: Deleting
he: מוחק

en: Delete
he: מחיקה

en: 
    
    Selection is locked.
he: 
    
    הבחירה נעולה.

en: Ready to record. Use 'control' and cursor keys during playback to record your performance.
    (To cancel, press 'r' or click on Play|Record Performance again before you play.)
he: מוכן להקלטה. השתמש ב־'control' ובכפתורי העכבר בעת הנגינה להקלטת ביצועיך.
    (לביטול, הקש על 'r' או לחץ על נגן|הקלט ביצועים שוב לפני נגינה.)

en: Record cancelled.
he: ההקלטה בוטלה.

en: 
    
    The '%s' plugin reports:
    %s
he: 
    
    התוסף '%s' מדווח:
    %s

en: 
    
    Unable to find the 'init' method in the %s plugin.
    The plugin may be broken or not installed correctly.
he: 
    
    לא ניתן למצוא את שיטת 'init' בתוסף %s.
    ייתן שהתוסף לא תקין או לא מותקן כראוי.

en: Saving the set will cause copies of all loaded clips to remain on the disk%s.
    
    Please press 'Cancel' if that is not what you want.
he: שמירת האוסף תגרום לכל העותקים של הקטעים הטעונים להישאר בכונן %s.
    
    יש ללחוץ על 'ביטול' אם אין ברצונך לבצע את פעולה זו.

en: Saving set %s
he: שומר אוסף %s

en: Loading clips from set %s
he: טוען קטע מהאוסף %s

en: LiVES will attempt to recover some disk space.
    You should ONLY run this if you have no other copies of LiVES running on this machine.
    Click OK to proceed.
he: LiVES ינסה לשחזר מנפח הכונן.
    עליך להריץ זאת רק אם אין לך עותקים של LiVES הרצים על מכונה זו.
    לחץ על אישור בכדי להמשיך.

en: Cleaning up disk space...
he: מנקה שטח כונן...

en: Resetting frame rates and frame values...
he: מאפס את קצבי וערכי השקופיות...

en: buffered
he: נאגר

en: 
    (%d virtual)
he: 
    (%d מדומה)

en: 
    (%d decoded)
he: 
    (%d פוענח)

en: 
      %.2f sec.
he: 
      %.2f שניות.

en: unsigned
he: לא מסומן

en: signed
he: מסומן

en: big-endian
he: סידור בתים עולה

en: little-endian
he: סידור בתים יורד

en: 
      Opening...
he: 
      פותח...

en: A video editor and VJ program.
he: עורך וידאו ותוכנת VJ.

en: Fullscreen playback (f)
he: נגינה במסך מלא (f)

en: Fullscreen playback off (f)
he: כיבוי נגינה במסך מלא (f)

en: Double size (d)
he: גודל כפול (d)

en: Single size (d)
he: גודל יחיד (d)

en: Hide the play window (s)
he: הסתרת חלון הנגינה (s)

en: Show the play window (s)
he: הצגת חלון הנגינה (s)

en: Play in separate window (s)
he: נגינה בחלון נפרד (s)

en: Switch continuous looping off (o)
he: כיבוי הלולאה המתמשכת (o)

en: Switch continuous looping on (o)
he: הפעלת את הלולאה המתמשכת (o)

en: Audio volume (%.2f)
he: עוצמת הקול (%.2f)

en: Unmute the audio (z)
he: הפעלת השמע שנית (z)

en: Mute the audio (z)
he: השתקת השמע (z)

en: Reversing clipboard...
he: הופך את לוח הגזירים...

en: Reversing clipboard
he: הופך את לוח הגזירים

en: 
    Loading new audio may cause missing audio in some multitrack layouts.
    Are you sure you wish to continue ?
    .
he: 
    טעינת שמע חדש תגרום לאיבוד שמע בפריסות רב־רצועתיות מסוימות.
    האם ברצונך להמשיך ?

en: Opening audio %s, type %s...
he: פותח שמע %s, סוג %s...

en: Opening audio
he: פותח שמע

en: Committing audio
he: מפקיד שמע

en: New Audio
he: שמע חדש

en: Opening CD track %d from %s...
he: פותח רצועה %d מתקליטור %s...

en: CD track %d
he: רצועת תקליטור %d

en: Opening CD track...
he: פותח רצועת תקליטור...

en: Error loading CD track
he: שגיאה בטעינת רצועת תקליטור

en: Clear _Errors
he: ניקוי _שגיאות

en: _Delete affected layouts
he: _מחיקת פריסות ששונו

en: Resume
he: המשך

en: 
    Paused
    (click Resume to continue processing)
he: 
    מושהה
    (יש ללחוץ על כפתור ההמשך כדי להמשיך בתהליך)

en: paused...
he: מושהה...

en: resumed...
he: ממשיך...

en: Keep
he: שמירה

en: Enough
he: מספיק

en: Cancel
he: ביטול

en: 
    
    You must install "xwininfo" before you can use this feature
he: 
    
    עליך להתקין את "xwininfo" כדי להשתמש בתכונה זו

en: 
    Record time must be greater than 0.
he: 
    זמן ההקלטה חייב להיות גדול מ־0.

en: Capture an External Window:
    
    Click on 'OK', then click on any window to capture it
    Click 'Cancel' to cancel
he: לכידת חלון נוסף:
    
    יש ללחוץ על 'אישור' ולבחור את החלון שברצונך ללכוד
    לאחר מכן ללחוץ על 'ביטול' לביטול

en: External window was released.
he: החלון הנוסף שוחרר.

en: Click on a Window to Capture it
    Press 'q' to stop recording
he: יש ללחוץ על חלון כדי ללכוד אותו
    יש ללחוץ על 'q' כדי להפסיק את ההקלטה

en: 
    External window captured. Width=%d, height=%d, bpp=%d. *Do not resize*
    
    Stop or 'q' to finish.
    (Default of %.3f frames per second will be used.)
he: 
    חלון נוסף נלכד.רוחב=%d,גובה=%d,סיביות לשנייה=%d. *אין לשנות את הגודל*
    
    לחץ על עצור או 'q' לסיום.
    
    (LiVES ישתמש בברירת המחדל: %.3f שקופיות לשנייה.)

en: LiVES was unable to capture this window. Sorry.
he: LiVES כשל בלכידת חלון זה. עמכם הסליחה.

en: Export Selected Audio as...
he: מייצא את השמע הנבחר כ...

en: Export Audio as...
he: מייצא שמע כ...

en: 
    
    The audio playback speed has been altered for this clip.
    Click 'OK' to export at the new speed, or 'Cancel' to export at the original rate.
he: 
    
    מהירות נגינת השמע שונתה בקטע זה.
    יש ללחוץ על 'אישור' כדי לייצא במהירות החדשה,או על 'ביטול' לייצוא בקצב המקורי.

en: Exporting audio frames %d to %d as %s...
he: מייצא שקופיות שמע %d ל־%d כ־%s

en: Exporting audio as %s...
he: מייצא שמע כ־%s...

en: Exporting audio
he: ייצוא שמע

en: Appending audio file %s...
he: מצרף את קובץ השמע %s...

en: Appending audio
he: מצרף שמע

en: Append Audio
he: צירוף שמע

en: Trimming audio from %.2f to %.2f seconds...
he: מתקן שמע מ־%.2f ל־%.2f שניות...

en: Trimming/Padding audio
he: מתקן\מרפד שמע

en: Trim/Pad Audio
he: תיקון\ריפוד שמע

en: Fading audio in
he: מחיל אפקט Fade In על השמע

en: Fade audio in
he: החלת אפקט Fade In על השמע

en: Fading audio out
he: מחיל אפקט Fade Out על השמע

en: Fade audio out
he: החלת אפקט Fade Out על השמע

en: %s over %.1f seconds...
he: %s מעל %.1f שניות...

en: %s from time %.2f seconds to %.2f seconds...
he: %s מזמן %.2f שניות ל־%.2f שניות...

en: Fading audio...
he: מפעיל אפקט Fade על השמע

en: 
    Deleting all audio will close this file.
    Are you sure ?
he: 
    מחיקת כל השמע תסגור את קובץ זה.
    האם ברצונך להמשיך ?

en: Deleting all audio...
he: מוחק את כל השמע

en: Deleting audio from %.2f to %.2f seconds...
he: מוחק שמע מ־%.2f ל־%.2f שניות...

en: Deleting Audio
he: מוחק שמע

en: Delete Audio
he: מחק שמע

en: Record new audio
he: הקלט שמע חדש

en: Inserting silence from %.2f to %.2f seconds...
he: מכניס שקט מ־%.2f ל־%.2f שניות...

en: Inserting Silence
he: מכניס שקט

en: Merge Clipboard [ %d Frames ]       With Selection [ %d Frames ]
he: ניתן למזג את לוח הגזירים [%d שקופיות] עם הבחירה [%d שקופיות]

en: Merge Clipboard [ %d Frames (resampled) ]       With Selection [ %d Frames ]
he: ניתן למזג את לוח הגזירים [ %d שקופיות (נדגמו מחדש) ] עם הבחירה [ %d שקופיות ]

en: Align _Starts
he: יישור_מתחיל

en: Align _Ends
he: יישור _מסתיים

en: What to do with extra clipboard frames -
he: מה לעשות עם שקופיות לוח הגזירים הנוספות -

en: _Insert Frames
he: _הכנסת שקופיות

en: _Drop Frames
he: _מחיקת שקופיות

en: Number of Times to Loop Clipboard
he: מספר פעמים ללולאת לוח הגזירים_

en: _Loop Clipboard to Fit Selection
he: _יצירת לולאת לוח גזירים כדי להתאימו לבחירה

en: _Transition Method:
he: שיטת _מעבר

en: Merging clipboard with selection...
he: מיזוג לוח הגזירים עם הבחירה...

en: Merge done.
he: המיזוג הסתיים.

en: _Custom Effects
he: אפקטים _מותאמים אישית

en: Custom _Utilities
he: _כלי שירות מותאמים אישית

en: _File
he: _קובץ

en: _Open File/Directory
he: _פתיחת קובץ\תיקייה

en: Import from _Firewire Device (dv)
he: ייבוא מהתקן _Firewire (DV)

en: Import from _Firewire Device (hdv)
he: ייבוא מהתקן _Firewire (hdv)

en: Add Live _Firewire Device
he: הוספת התקן _Firewire חי

en: _Recent Files...
he: קבצים _אחרונים...

en: _Reload Clip Set...
he: _טעינת אוסף הקטעים...

en: Close/Sa_ve All Clips
he: סגירת\שמ_ירת כל הקטעים

en: _Encode Clip As...
he: _קידוד הקטע כ...

en: Encode _Selection As...
he: קידוד _בחירה כ...

en: _Close This Clip
he: _סגירת  קטע זה

en: Encode/Load/Backup _with Sound
he: קידוד\טעינה\גיבוי _עם קול

en: Clean _up Diskspace
he: _ניקוי שטח כונן

en: _Edit
he: ע_ריכה

en: _MULTITRACK mode
he: מצב _רב־רצועתי

en: _Copy Selection
he: העתקת בחירה

en: Cu_t Selection
he: גזירת בחירה

en: _Insert from Clipboard...
he: _הכנסה מלוח הגזירים...

en: Paste as _New
he: הדבקה כ־_חדש

en: _Merge Clipboard with Selection...
he: _מיזוג לוח הגזירים עם הבחירה

en: _Delete Selection
he: _מחיקת בחירה

en: Decouple _Video from Audio
he: הפרד את ה_וידאו מהשמע

en: _Select...
he: _בחירה...

en: Select _All Frames
he: בחירת _כל השקופיות

en: _Start Frame Only
he: שקופית _התחלה בלבד

en: _End Frame Only
he: שקופית _סיום בלבד

en: Select from _First Frame
he: בחירה מהמסגרת _הראשונה

en: Select to _Last Frame
he: בחירה למסגרת _האחרונה

en: Select Last Insertion/_Merge
he: בחירת הכנסה אחרונה/_מיזוג

en: Select Last _Effect
he: בחירת _האפקט האחרון

en: _Invert Selection
he: _הפיכת בחירה

en: _Lock Selection Width
he: _נעילת אורך הבחירה

en: _Play
he: _נגינה

en: _Play All
he: _נגן הכל

en: Pla_y Selection
he: נג_ינת בחירה

en: Play _Clipboard
he: נגינה מ_לוח הגזירים

en: _Stop
he: _עצירה

en: Re_wind
he: _העברה _קדימה

en: _Full Screen
he: _מסך מלא

en: _Double Size
he: גודל _כפול

en: Play in _Separate Window
he: נגינה בחלון _נוסף

en: _Blank Background
he: רקע _שחור

en: (Auto)_loop Video (to fit audio track)
he: (אוטומטי) _יצירת לולאת וידאו (כדי להתאימו לרצועת השמע)

en: L_oop Continuously
he: יצירת לולאה מתמשכת

en: Pin_g Pong Loops
he: Pin_g Pong לולאות

en: _Mute
he: _השתק

en: Separate Window 'S_ticky' Mode
he: הפרדת חלון במצב 'ד_ביק'

en: S_how Frame Counter
he: ה_צגת מונה השקופיות

en: Effect_s
he: אפקט_ים

en: Effects are applied to the current selection.
he: האפקטים מוחלים על הבחירה הנוכחית

en: _Run Test Rendered Effect/Tool/Generator...
he: _הרצת בדיקת האפקט, הכלי או המחולל...

en: _Tools
he: _כלים

en: Tools are applied to complete clips.
he: הכלים חלים על קטעים שהושלמו.

en: _Reverse Clipboard
he: _הפיכת הגזירים

en: _Change Playback/Save Speed...
he: _שינוי מהירות הנגינה או השמירה...

en: Resample _Video to New Frame Rate...
he: _דגימה מחדש של ה_וידאו למהירות שקופיות חדשה...

en: _Utilities
he: _כלי שירות

en: Custom _Tools
he: _כלים מותאמים אישית

en: _Generate
he: _ייצר

en: Capture _External Window...
he: לכידת חלון _חיצוני...

en: _Preferences...
he: _העדפות...

en: _Audio
he: _שמע

en: Load _New Audio for Clip...
he: טעינת שמע _חדש לקטע

en: Load _CD Track...
he: טעינת רצועה מ_תקליטור...

en: E_ject CD
he: ה_וצאת תקליטור

en: Record E_xternal Audio...
he: הקלטת שמע _חיצוני...

en: to New _Clip...
he: ל_קטע חדש...

en: to _Selection
he: ל_בחירה

en: Fade Audio _In...
he: החלת אפקט Fade _In על השמע

en: Fade Audio _Out...
he: החל אפקט Fade _Out על השמע...

en: _Export Audio...
he: _ייצוא שמע...

en: Export _Selected Audio...
he: _ייצוא שמע _נבחר...

en: Export _All Audio...
he: ייצוא _כל השמע...

en: _Append Audio...
he: _צירוף שמע...

en: _Trim/Pad Audio...
he: _תיקון\ריפוד שמע

en: Trim/Pad Audio to _Selection
he: _תיקון\ריפוד שמע ל_בחירה

en: Trim/Pad Audio from Beginning to _Play Start
he: תיקון\ריפוד שמע מההתחלה ל_תחילת הנגינה

en: _Delete Audio...
he: _מחיקת שמע...

en: Delete _Selected Audio
he: מחיקת שמע _נבחר

en: Delete _All Audio
he: מחיקת  _כל השמע

en: Insert _Silence in Selection
he: הכנסת _שקט לבחירה

en: _Resample Audio...
he: _דגימת שמע מחדש

en: _Info
he: _מידע

en: Show Clip _Info
he: הצגת _מידע קטע

en: Show/_Edit File Comments
he: הצגת\_עריכת הערות הקובץ

en: Show _Clipboard Info
he: הצגת מידע על _לוח הגזירים

en: Show _Messages
he: הצגת _הודעות

en: Show _Layout Errors
he: הצגת שגיאות _פריסה

en: _Clips
he: _קטעים

en: _Rename Current Clip in Menu...
he: _שינוי שם הקטע הנוכחי בתפריט...

en: A_dvanced
he: מ_תקדם

en: _RFX Effects/Tools/Utilities
he: אפקטים\כלים\כלי שירות של _RFX

en: _New Test RFX Script...
he: תסריט בדיקת RFX _חדש...

en: _Copy RFX Script to Test...
he: _העתקת תסריט RFX לבדיקה...

en: _Edit Test RFX Script...
he: _עריכת תסריט בדיקת ה־RFX...

en: Rena_me Test RFX Script...
he: שינוי _שם לתסריט בדיקת ה־RFX...

en: _Delete Test RFX Script...
he: _מחקית תסריט בדיקת RFX...

en: _Promote Test Rendered Effect/Tool/Generator...
he: העלאה לבדיקה של אפקט\כלי\מחולל מוכן...

en: _Import Custom RFX script...
he: _ייבוא תסריט RFX מותאם אישית...

en: E_xport Custom RFX script...
he: י_יצוא תסריט RFX מותאם אישית...

en: De_lete Custom RFX Script...
he: מ_חיקת תסריט RFX מותאם אישית...

en: Re_build all RFX plugins
he: בנ_ייה מחדש של כל תוספי ה־RFX

en: Real Time _Effect Mapping
he: מיפוי _אפקט בזמן אמת

en: Bind real time effects to ctrl-number keys.
he: שיוך אפקטים בזמן אמת למקשי ctrl-number

en: Set Real Time Effect _Defaults
he: קביעת אפקט בזמן אמת ל_ברירת מחדל

en: Set default parameter values for real time effects.
he: קביעת ערך ברירת המחדל עבור אפקטים בזמת אמת.

en: Save Real Time Effect _Defaults
he: שמירת _ברירת המחדל של אפקטים בזמן אמת

en: Save real time effect defaults so they will be restored each time you use LiVES.
he: שמור את ברירת המחדל של אפקטים בזמן אמת כדי שיהיו ניתנים לשחזור בכל שימוש ב־LiVES.

en: Reset all playback positions to frame 1, and reset all playback frame rates.
he: איפוס את כל מיקומי הנגינה למסגרת 1 ואת כל מהירויות הנגינה.

en: Show VJ _Keys
he: הצגת _מקשי VJ

en: To_ys
he: צעצ_ועים

en: _None
he: _ללא

en: _Mad Frames
he: _שיגוע שקופיות

en: _LiVES TV (broadband)
he: טלוויזית _LiVES (פס רחב)

en: _Help
he: _עזרה

en: _Manual (opens in browser)
he: _מדריך (נפתח בדפדפן)

en: _Troubleshoot
he: _איתור תקלות

en: _About
he: _אודות

en: Rewind to start (w)
he: חזרה להתחלה (w)

en: Play all (p)
he: נגן הכל (p)

en: Stop playback (q)
he: הפסקת נגינה (q)

en: Play selection (y)
he: נגן בחירה (y)

en: Volume
he: עוצמת קול

en: Audio volume (1.00)
he: עוצמת שמע (1.00)

en: Unblank background (b)
he: רקע שאינו ריק (b)

en: Play slower (ctrl-down)
he: נגינה איטית יותר (ctrl-down)

en: Play faster (ctrl-up)
he: נגינה מהירה יותר (ctrl-up)

en: Skip back (ctrl-left)
he: דילוג אחורה (ctrl-left)

en: Skip forward (ctrl-right)
he: דילוג קדימה (ctrl-right)

en: Show clip info (i)
he: הצגת מידע על הקטע (i)

en: Hide this toolbar
he: החבאת סרגל כלים זה

en: Press "s" to toggle separate play window for improved performance, "q" to stop.
he: יש ללחוץ על "s" כדי לפתוח או לסגור חלון נגינה נפרד לשם ביצועים משופרים, או על "q" כדי לעצור.

en: Vary the video speed
he: שינוי מהירות הוידאו

en: First Frame
he: שקופית ראשונה

en: Last Frame
he: שקופית אחרונה

en: The first selected frame in this clip
he: השקופית הראשונה שנבחרה בקטע זה

en: The last selected frame in this clip
he: השקופית האחרונה שנבחרה בקטע זה

en:     Press 'q' to stop recording.  DO NOT COVER THE PLAY WINDOW !
he:     יש ללחוץ על 'q' כדי להפסיק את ההקלטה. אין לכסות את חלון הנגינה !

en: Frame number to preview
he: מספר שקופיות להצגה

en: _Free
he: _פנוי

en: Free choice of frame number
he: בחירה חופשית של מספרי שקופיות

en: _Start
he: _התחלה

en: Frame number is linked to start frame
he: מספר השקופיות מקושר לשקופית ההתחלה

en: _End
he: _סוף

en: Frame number is linked to end frame
he: מספר השקופיות מקושר לשקופית הסיום

en: _Pointer
he: _מצביע

en: Frame number is linked to playback pointer
he: מספר השקופיות מקושר למצביע הנגינה

en: Rewind
he: הרצה אחורנית

en: Play all
he: נגן הכל

en: Play Selection
he: נגינת בחירה

en: Loop On/Off
he: הפעלת\כיבוי לולאה

en: Start _recording
he: התחלת _הקלטה

en: Stop _recording
he: הפסקת _הקלטה

en: _Record Performance
he: _הקלטת ביצועים

en: Hide Play Window
he: החבאת חלון נגינה

en: Show Play Window
he: הצגת חלון נגינה

en: Effects
he: אפקטים

en: Clips
he: קטעים

en: Clearing the clipboard
he: מנקה את לוח הגזירים

en: 
    ==============================
    Switched to clip %s
he: 
    ==============================
    מותג לקטע %s

en: 
    ==============================
    Switched to empty clip
he: 
    ========================================
    מותג לקטע ריק

en: cancelled.
he: בוטל.

en: failed.
he: נכשל.

en: done.
he: הסתיים.

en: error in file. Failed.
he: שגיאה בקובץ. נכשל.

en: (blank)
he: (ריק)

en: The set name has been changed from %s to %s. Affected layouts have been updated accordingly
he: שם האוסף שונה מ־%s ל־%s.  פריסות מושפעות עודכנו בהתאם

en: The clip %s is missing from this set.
    It is required by the following layouts:
he: הקטע %s חסר באוסף.
    הפריסות הבאות מחייבות שימוש בו:

en: The clip %s has been closed.
    It is required by the following layouts:
he: הקטע %s נסגר.
    הפריסות הבאות מחייבות שימוש בו:

en: Frames have been shifted in the clip %s.
    The following layouts are affected:
he: השקופיות הוזחו מהקטע %s.
    הפריסות המושפעות הן:

en: Frames have been deleted from the clip %s.
    The following layouts are affected:
he: השקופיות נמחקו מהקטע %s.
    הפריסות המושפעות הן:

en: Audio has been deleted from the clip %s.
    The following layouts are affected:
he: השמע נמחק מהקטע %s.
    הפריסות המושפעות הן:

en: Audio has been shifted in clip %s.
    The following layouts are affected:
he: השמע הוזז מהקטע %s.
    הפריסות המושפעות הן:

en: Audio has been altered in the clip %s.
    The following layouts are affected:
he: השמע שונה בקטע %s.
    הפריסות המושפעות הן:

en: Frames have been altered in the clip %s.
    The following layouts are affected:
he: השקופיות שונו בקטע %s.
    הפריסות המושפעות הן:

en: Set %s
    cannot be opened, as it is in use
    by another copy of LiVES.
he: האוסף %s
    לא נפתח משום שהוא בשימוש
    ע"י עותק אחר של LiVES.

en: 
    The set %s is currently in use by another copy of LiVES.
    Please choose another set name.
he: 
    האוסף %s נמצא כרגע בשימוש ע"י עותק אחר של LiVES.
    נא לבחור שם אחר לאוסף.

en: 
    The set %s already exists.
    Please choose another set name.
he: 
    האוסף %s כבר קיים.
    נא לבחור שם אחר לאוסף.

en: Removing layout %s
he: מסיר פריסה %s

en: Cleaning up clip
he: מנקה קטע

en: 
    %s
    already exists.
    
    Overwrite ?
he: 
    %s
    כבר קיים.
    
    לשכתבו ?

en: _Undo %s
he: _ביטול %s

en: _Redo %s
he: _ביצוע מחדש %s

en: -------------Selection------------
he: ------------בחירה----------

en:  sec ] ----------Selection---------- [
he:  שניות [ --------בחירה--------]

en:  frames ] ----------
he:  שקופיות ] --------

en: Examining file header
he: בוחן כותרת קובץ

en: Opening %s
he: פותח את %s

en: Opening %s start time %.2f sec. frames %d
he: פותח את %s בזמן התחלה %.2f שניות. %d שקופיות

en:  without sound
he:  ללא קול

en: Opening audio for %s
he: פותח שמע עבור %s

en:  - please be patient.
he:  - נא להתאזר בסבלנות

en: 
    
    LiVES was unable to extract either video or audio.
    Please check the terminal window for more details.
he: 
    
    אין אפשרות לחלץ שמע או וידאו אחרים.
    נא לבדוק את חלון המסוף לפרטים נוספים.

en: Saving your video could lead to a loss of quality !
    You are strongly advised to 'Save As' to a new file.
    
    Do you still wish to continue ?
he: שמירת הוידאו תגרום לאיבוד איכות !
    מומלץ מאוד ללחוץ על 'שמירה בשם' ולשמור לקובץ חדש.
    
    האם ברצונך להמשיך אף על פי כן?

en: Linking selection
he: מקשר בחירה

en:  (with no sound)
he:  (ללא קול)

en: Saving frames %d to %d%s as "%s" : encoder = %s : format = %s...
he: שומר שקופיות %d ל־%d%s כ־"%s" : מקודד = %s : סוג = %s...

en: Saving frames 1 to %d%s as "%s" : encoder %s : format = %s...
he: שומר שקופיות 1 ל־%d%s כ־"%s" : מקודד %s: סוג = %s...

en: Saving [can take a long time]
he: שומר [עלול לקחת זמן רב]

en: 
    
    Encoder error - output file was not created !
he: 
    
    שגיאת מקודד - קובץ הפלט לא נוצר !

en: recording aborted by preview.
he: ההקלטה נעצרה ע"י התצוגה המקדימה.

en: recording aborted by clipboard playback.
he: ההקלטה נעצרה ע"י נגינת לוח הגזירים.

en: Recording performance...
he: מקליט ביצועים...

en: Average FPS was %.4f
he: קצב השקופיות לשנייה הממוצע היה %.4f

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Untitled%d
he: חסר כותרת%d

en: 
    Playback speed not found or invalid ! Using default fps of %.3f fps. 
    Default can be set in Tools | Preferences | Misc.
he: 
    מהירות הנגינה לא נכונה ! משתמש במהירות ברירת המחדל של %.3f שקופיות לשנייה. 
    ניתן לקבוע את ברירת המחדל לערך אחר בכלים | העדפות | שונות.

en: Playback speed was adjusted to %.3f frames per second to fit audio.
he: מהירות הנגינה כוונה ל־%.3f שקופיות לשנייה כדי להתאימו לשמע.

en: Frames=%d type=%s size=%dx%d *bpp=Greyscale* fps=%.3f
    Audio:
he: שקופיות=%d סוג=%s גודל=%dx%d  *סיביות לפיקסל=גווני אפור* שקופיות לשנייה=%.3f
    שמע:

en: Frames=%d type=%s size=%dx%d bpp=%d fps=%.3f
    Audio:
he: שקופיות=%d סוג=%s גודל=%dx%d סיביות לפיקסל=%d שקופיות לשנייה=%.3f
    שמע:

en: %s none
he: ללא %s

en:  - Comment: %s
he:  - הערה: %s

en: Saving frame %d as %s...
he: שומר שקופית %d כ־%s...

en: Backing up %s to %s
he: מגבה את %s ל־%s

en: Backing up
he: מגבה

en: performance data was backed up...
he: נתוני הביצועים גובו...

en: Restoring %s...
he: משחזר את %s...

en: Restoring
he: משחזר

en: 
    
    The file %s is corrupt.
    LiVES was unable to restore it.
he: 
    
    הקובץ %s פגום.
    לא הייתה אפשרות לשחזרו.

note: TRANSLATORS: rec(ord) %.2f M(ega)B(ytes)
en: rec %.2f MB
he: הקלטה %.2f מ"ב

en: !rec %.2f MB
he: !הקלטה %.2f מ"ב

en: 
    Files from a previous run of LiVES were found.
    Do you want to attempt to recover them ?
he: 
    נמצאו קבצים מהרצה קודמת של LiVES.
    האם ברצונך לשחזרם ?

en: Recovering files
he: משחזר קבצים

en: Recovering files...
he: משחזר קבצים...

en: Do _not show this warning any more
    (can be turned back on from Preferences/Warnings)
he: אין להציג אזהרה זאת עוד
    (ניתן להפעיל שוב תחת העדפות/אזהרות)

en: Show _Details
he: הצגת _פרטים

en: Audio players cannot be switched during playback.
he: לא ניתן לבחור נגני שמע אחרים בזמן נגינה.

en: 
    
    LiVES was unable to perform this operation due to unsufficient memory.
    Please try closing some other applications first.
he: 
    
    ל־LiVES לא הייתה אפשרות לבצע פעולה זו בגלל נפח זיכרון מוגבל.
    נא לנסות לסגור יישומים אחרים קודם.

en: 
    %d/%d frames opened. Time remaining %u sec.
he: 
    %d/%d שקופיות נפתחו. נותרו %u שניות.

en: 
    %d/%d frames opened.
he: 
    %d/%d שקופיות נפתחו.

en: 
    %d frames opened.
he: 
    נפתחו %d שקופיות.

en: 
    Time remaining: %d sec
he: 
    הזמן שנותר: %d שניות

en: 
    Sorry, LiVES can only open %d files at once.
    Please close a file and then try again.
he: 
    מצטערים, LiVES יכול לפתוח רק %d קבצים בכל פעם.
    נא לסגור קובץ ולנסות שוב.

en: Audio resampling is required for this format.
    Please install 'sox'
    Or switch to another encoder format in Tools | Preferences | Encoding
he: חובה לדגום מחדש שמע עבור סוג קובץ זה.
    נא להתקין את החבילה 'sox'
    או לשנות מקודד בכלים | העדפות | קידוד

en: 
    
    This encoder/format cannot use the requested audio codec.
    Please set the audio codec in Tools|Preferences|Encoding
he: 
    
    המקודד אינו יכול להשתמש במקודד השמע שסופק.
    נא לקבוע את מקודד השמע בכלים | העדפות | קידוד

en: This layout includes generated frames.
    It cannot be saved, you must render it to a clip first.
he: פריסה זו כולל שקופיות מחוללות.
    לא ניתן לשמור אותה, עליך לאגדה לקטע קודם.

en: 
    
    Due to restrictions in the %s format
he: 
    
    בגלל ההחמרה בסוג %s

en: LiVES recommends the following settings:
he: אנו ממליצים על ההגדרות הבאות:

en: , signed
he: , רשום

en: , unsigned
he: , לא רשום

en: , little-endian
he: , שימוש בנפח קטן

en: , big-endian
he: , שימוש בנפח גדול

en: Set video rate to %.3f frames per second
he: קביעת קצב הוידאו ל־%.3f שקופיות לשנייה

en: Set video rate to %d:%d frames per second
he: קביעת קצב הוידאו ל־%d:%d שקופיות לשנייה

en: Set video size to %d x %d pixels
he: קביעת גודל הוידאו ל־ %d על %d פיקסלים

en: 
    You may wish to:
he: 
    באפשרותך:

en: resize video to %d x %d pixels
he: לשנות את גודל הוידאו ל־%d על %d פיקסלים

en: disable audio, since the target encoder cannot encode audio
he: לנטרל את השמע, בגלל שמקודד המטרה אינו מקודד שמע

en: LiVES must:
he: LiVES חייב:

en: resample video to %.3f frames per second
he: לדגום מחדש את הוידאו ל־%.3f שקופיות לשנייה

en: resample video to %d:%d frames per second
he: לדגום מחדש את הוידאו ל־%d:%d שקופיות לשנייה

en: 
    You will be able to undo these changes afterwards.
    
    Click `OK` to proceed, `Cancel` to abort.
he: 
    באפשרותך לבטל את השינויים לאחר ביצועם.
    
    יש ללחוץ על `אישור` להמשך, או על `ביטול` לביטול.

en: 
    Changes applied to the selection will not be permanent.
he: 
    השינויים שחלו לבחירה לא יהיו תמידיים.

en: 
    
    LiVES was unable to record a performance. There is currently insufficient memory available.
    Try recording for just a selection of the file.
he: 
    
    לא הייתה אפשרות להקליט את הביצועים. כרגע אין מספיק נפח זיכרון פנוי.
    באפשרותך לנסות להקליט רק עבור בחירת הקובץ.

en: The playback speed (fps), or the audio rate
     of the clipboard does not match
    the playback speed or audio rate of the clip you are inserting into.
    
    The insertion will be adjusted to fit into the clip.
    
    Please press Cancel to abort the insert, or OK to continue.
he: מהירות הנגינה (שקופיות לשנייה), או תדר השמע
     של לוח הגזירים אינם מתאימים
    מהירות הנגינה או תדר השמע של הקטע שהוכנס.
    
    הקובץ יכוון כדי להתאימו לקטע.
    
    יש ללחוץ על ביטול כדי לעצור את ההכנסה, או על אישור כדי להמשיך.

en: Message History
he: היסטורית הודעות

en: failed (unknown type)
he: נכשל (סוג לא ידוע)

en: 
    A set entitled %s already exists.
    Click OK to add the current clips and layouts to the existing set.
    Click Cancel to pick a new name.
he: 
    האוסף %s כבר קיים.
    יש ללחוץ על אישור כדי להוסיף את הקטעים הנוכחיים והפריסות לאוסף הנוכחי. 
    או לחילופין על ביטול כדי לבחור שם חדש.

en: 
    Frames from this clip are used in some multitrack layouts.
    Are you sure you wish to continue ?
    .
he: 
    השקופיות בקטע זה נמצאות בשימוש של פריסות רב־רצועתיות מסוימות.
    האם ברצונך להמשיך בכל זאת ?
    .

en: 
    Audio from this clip is used in some multitrack layouts.
    Are you sure you wish to continue ?
    .
he: 
    השמע בקטע זה נמצא בשימוש פריסות רב־רצועתיות מסוימות.
    האם ברצונך להמשיך בכל זאת ?
    .

en: 
    
    LiVES could not find a required decoder plugin for the clip
    %s
    The clip could not be loaded.
he: 
    
    לא ניתן לאתר את תוסף המפענח הנדרש עבור הקטע
    %s
    לא ניתן לאתר את הקטע.

en: 
    Alternately, you can restart LiVES and select another audio player.
he: 
    לחילופין, באפשרותך להפעיל מחדש את LiVES ולבחור בנגן שמע אחר.

en: 
    
    LiVES needs more backup space for this layout.
    You can increase the value in Preferences/Multitrack.
    It is recommended to increase it to at least %d MB
he: 
    
    LiVES צריכה עוד שטח גיבוי עבור פריסה זו.
    באפשרותך לשנות את הערך בהעדפות\רב־רצועתי
    מומלץ לשנותו ללפחות %d מ"ב

en: 
    LiVES was unable to reserve enough memory for multitrack undo.
    Either close some other applications, or reduce the undo memory
    using Preferences/Multitrack/Undo Memory
he: 
    ל־LiVES לא הייתה אפשרות להשתמש במספיק זיכרון לביטול פעולות רב־רצועתיות.
    ניתן לסגור יישומים אחדים, או להגדיל את מכסת הזיכרון
    בהעדפות\רב־רצועתי\זיכרון לביטול פעולות

en: 
    Out of memory for undo.
    You may need to increase the undo memory
    using Preferences/Multitrack/Undo Memory
he: 
    אין זיכרון לביטול פעולות.
    ייתכן ויהיה צורך להגדיל את מכסת הזיכרון
    בהעדפות\רב־רצועתי\זיכרון לביטול פעולות

en: 
    LiVES was unable to reserve enough memory for the multitrack undo buffer.
he: 
    ל־LiVES לא הייתה אפשרות להשתמש במספיק זיכרון לחוצץ ביטול פעולות רב־רצועתיות.

en: or enter a smaller value.
he: או להכניס ערך קטן יותר.

en: Try again from the clip editor, try closing some other applications
he: אפשר לנסות שוב מעורך הקטעים, או לנסות לסגור יישומים אחרים

en: Try closing some other applications
he: ניתן לנסות לסגור יישומים אחרים

en: Multitrack is set to 0 audio channels, but this layout has audio.
    You should adjust the audio settings from the Tools menu.
he: המצב הרב־רצועתי נקבע ל־0 ערוצי שמע, אבל פריסה זו מכילה שמע.
    באפשרותך לכוון את הגדרות השמע מתפריט הכלים.

en: The current layout has audio, so audio channels may not be set to zero.
he: הפריסה הנוכחית מכילה אודיו, לכן לא מומלץ שמספר הערוצים ייקבע לאפס.

en: Errors were detected in the layout (which may be due to transferring from another system, or from an older version of LiVES).
    Should I try to repair the disk copy of the layout ?
he: אותרו שגיאות בפריסה (שיכולות להיגרם מהעברה ממערכת אחרת, או מגרסה ישנה יותר של LiVES).
    האם לנסות לתקן את עותק הכונן של הפריסה ?

en: LiVES was unable to load the layout.
    Sorry.
he: LiVES אין אפשרות לטעון את הפריסה.
    מצטער.

en: 
    
    Audio rate must be greater than 0.
he: 
    
    תדר השמע חייב להיות גדול מ־0.

en: 
    Event list will be very large
    and may take a long time to display.
    Are you sure you wish to view it ?
he: 
    רשימת האירועים תהיה גדולה מאד
    והצגתה עלולה לקחת זמן רב.
    האם ברצונך להציגה בכל זאת ?

en: 
    
    You must install 'dvgrab' to use this function.
he: 
    
    מחובתך להתקין את 'dvgrab' כדי להשתמש בתכונה זו.

en: Video playback plugin failed to initialise palette !
he: תוסף נגינת הוידאו נכשל בהצגת הלוח !

en: Decoder plugin failed to initialise palette !
he: תוסף המקודד נכשל בהצגת לוח הצבעים !

en: Unable to set framerate of video plugin
he: ל־LiVES לא הייתה אפשרות לקבוע את קצב השקופיות של תוסף הוידאו

en: Stream frame size is too large for your network buffers.
    You should do the following as root:
    
    echo %d > /proc/sys/net/core/rmem_max
he: שקופית הזרימה גדולה מדי עבור חוצצי הרשת שלך.
    באפשרותך להריץ את הפקודה הבאה כמשתמש־על:
    
    echo %d > /proc/sys/net/core/rmnem_max

en: 
    LiVES was unable to write to the file:
    %s
    Please check the file permissions and try again.
he: 
    ל־LiVES לא הייתה אפשרות לכתוב לקובץ:
    %s
    נא לבדוק את הרשאות הקובץ ולנסות שוב.

en: Please set your CD play device in Tools | Preferences | Misc
he: נא לקבוע את התקן נגינת התקליטורים שלך בכלים | העדפות | שונות

en: generator
he: מחולל

en: Generators
he: מחוללים

en: transition
he: מעבר

en: Transitions
he: מעברים

en: effect
he: אפקט

en: utility
he: כלי שירות

en: Utilities
he: כלי שירות

en: compositor
he: מחבר

en: Compositors
he: מחברים

en: tap
he: ברז

en: Taps
he: ברזים

en: splitter
he: מפצל

en: Splitters
he: מפצלים

en: converter
he: ממיר

en: Converters
he: ממירים

en: audio/video
he: שמע/וידאו

en: Audio/Video Transitions
he: מעברי וידאו\שמע

en: video only
he: וידאו בלבד

en: Video only Transitions
he: מעברי וידאו בלבד

en: audio only
he: שמע בלבד

en: Audio only Transitions
he: מעברי שמע בלבד

en: audio
he: שמע

en: Audio Mixers
he: מערבלי שמע

en: Audio Effects
he: ניהול פרוייקט

en: audio volume controller
he: בקר עוצמת שמע

en: Audio Volume Controllers
he: בקרי עוצמת שמע

en: unknown
he: לא ידוע

en: %s all frames...
he: %s כל השקופיות...

en: %s clipboard into frames %d to %d...
he: %s מלוח הגזירים לשקופיות %d ל־%d...

en: %s to clipboard...
he: %s ללוח הגזירים...

en: %s to new clip...
he: %s לקטע חדש...

en: %s frames %d to %d...
he: %s שקופיות %d ל־%d

en: %s clipboard with selection
he: %s לוח הגזירים עם בחירה

en: %s to clipboard
he: %s ללוח הגזירים

en: %s to new clip
he: %s לקטע חדש

en: %s frames %d to %d
he: %s שקופיות %d ל־%d

en: 
    No frames were generated.
he: 
    לא נוצרו שקופיות.

en: Error: plugin %s has no weed_setup() function.
he: שגיאה: אין לתוסף %s אפשרות weed_setup();

en: Info: Unable to load plugin %s
    Error was: %s
he: מידע: אין אפשרות לטעון את התוסף %s
    השגיאה הייתה: %s

en: Successfully loaded %d Weed filters
he: %d רכיבי תכנה נטענו בהצלחה

en: Unable to start generator %s
he: אין אפשרות להפעיל את המחולל %s

en: You can click in Preview to change these values
he: באפשרותך ללחוץ על 'תצוגה מקדימה' כדי לשנות את ערכים אלו

en: _Reset Values
he: _איפוס ערכים

en: Transition _In
he: מעבר _פנימה

en: Crossfade audio
he: החלת מעבר Crossfade על השמע

en: Transition _Out
he: מעבר _החוצה

en: Target _FPS (plugin may override this)
he: מספר יעד של שקופיות לשנייה (תוסף אולי יסתור את הגדרות אלו)

en: %s : size
he: %s : גודל

en: New size (pixels)
he: גודל חדש (פיקסלים)

en: _Height
he: _גובה

en: Generate to _Clipboard
he: יצירה ל_לוח הגזירים

en: Generate frames to the clipboard
he: יצירת שקופיות ללוח הגזירים

en: Generate to _New Clip
he: יצירה לקטע _חדש

en: Generate frames to a new clip
he: יצירת שקופיות לקטע חדש

en: 
    You must select at least %d frames to use this effect.
he: 
    מחובתך לבחור לפחות %d שקופיות כדי להשתמש באפקט זה.

en: Set as default
he: קביעה כברירת מחדל

en: No parameters
he: אין פרמטרים

en: Invalid parameter
he: פרמטר לא תקין

en: 
    Plugin error: %s failed with code %d
he: 
    שגיאת תוסף: %s נכשל עם הקוד %d

en:  : message was %s
he:  : ההודעה הייתה %s

en: 
    
    Unable to write video playback plugin defaults file
    %s
    Error code %d
he: 
    
    אין אפשרות לכתוב את ברירות המחדל של התוספים לנגינת הקובץ
    %s
    קוד שגיאה %d

en: Updating video playback plugin defaults in %s
he: מעדכן את ברירות המחדל של נגינת הוידאו ב%s

en: Loading video playback plugin defaults from %s...
he: טוען את ברירת המחדל של נגינת הוידאו מ%s...

en: _FPS
he: _שקופיות לשנייה

en: Fixed framerate for plugin.
he: קצב שקופיות קבוע לתוסף.

en: _Colourspace
he: _מרחב צבעים

en: Colourspace input to the plugin.
he: קלט מרחב צבעים לתוסף.

en: 
    
    Failed to open playback plugin %s
    Error was %s
he: 
    
    כשל בנסיון לפתוח את תוסף הנגינה %s
    השגיאה הייתה %s

en: 
    
    Playback module %s
    is missing a mandatory function.
    Unable to use it.
he: 
    
    תוסף הנגינה %s
    אינו מכיל תכונה הכרחית.
    לכן,לא ניתן להשתמש בו.

en: Video playback plugin failed to initialise.
    Error was: %s
he: לא ניתן להפעיל את תוסף הנגינה.
    השגיאה הייתה: %s

en: *** Using %s plugin for fs playback, agreed to use palette type %d ( %s ). ***
he: *** שימוש בתוסף %s עבור נגינת fs, מאושר לסוג הלוח %d (%s). ***

en: LiVES did not receive a response from the encoder plugin called '%s'.
    Please make sure you have that plugin installed correctly in
    %s%s%s
    or switch to another plugin using Tools|Preferences|Encoding
he: LiVES לא קיבל תגובה מתוסף המקודד הנקרא '%s'.
    נא לוודא שהתוסף מותקן כראוי ב
    %s%s%s
    או להחליף לתוסף אחר בכלים|העדפות|קידוד

en: 
    
    Failed to open decoder plugin %s
    Error was %s
he: 
    
    נכשל בנסיון לפתוח את תוסף המפענח %s
    השגיאה הייתה %s

en: 
    
    Decoder plugin %s
    is missing a mandatory function.
    Unable to use it.
he: 
    
    תוסף מפענח %s
    אינו מכיל אפשרות הכרחית.
    לא ניתן להשתמש בו.

en: /unknown
he: \לא ידוע

en: Failed to load %s, transitions may not resize.
he: נכשל בטעינת %s, המעברים עלולים לא לשנות גודל.

en: %s advanced settings
he: הגדרות %s מתקדמות

en: Type:
he: סוג:

en: Name:
he: שם:

en: The name of the plugin. No spaces allowed.
he: שם התוסף. אין להשתמש ברווחים.

en: Version:
he: גרסה:

en: The script version.
he: גרסת התסריט.

en:     Author:
he:     יוצר:

en: The script author.
he: יוצר התסריט.

en:     URL (optional):
he:     כתובת אינטרנט (רשות):

en: URL for the plugin maintainer.
he: כתובת האינטרנט של מתחזק התוסף.

en: Menu text:
he: טקסט התפריט:

en: The text to show in the menu.
he: הטקסט להצגה בתפריט.

en: Action description:
he: תיאור פעולה:

en: Describe what the plugin is doing. E.g. "Edge detecting"
he: מה התוסף עושה. לדוגמה "זיהוי פינות"

en: Minimum frames:
he: מספר שקופיות מינימלי:

en: Minimum number of frames this effect/tool can be applied to. Normally 1.
he: מספר שקופיות מינימלי שניתן להחיל עליהם כלי\אפקט . בד"כ 1.

en: _Requirements...
he: _דרישות...

en: Enter any binaries required by the plugin.
he: כל קובץ שנדרש לפעולה תקינה של התוסף.

en: _Properties...
he: _מאפיינים...

en: Set properties for the plugin. Optional.
he: קביעת מאפיינים לתוסף. רשות.

en: _Parameters...
he: _פרמטרים...

en: Set up parameters used in pre/loop/post/trigger code. Optional.
he: קביעת פרמטרים לשימוש ב קוד לפני\לולאה\אחרי\הוגדר. רשות.

en: Parameter _Window Hints...
he: הפרמטר _רמזי חלון...

en: Set hints about how to lay out the parameter window. Optional.
he: קביעת רמזים אודות כיצד להתכונן לפרמטר החלון. רשות.

en: Language for pre/loop/post/triggers. Optional.
he: שפה ללפני\לולאה\אחרי\אירועים. רשות.

en: _Pre loop code...
he: קוד _לפני לולאה...

en: Code to be executed before the loop. Optional.
he: קוד שיורץ לפני הלולאה. רשות.

en: _Loop code...
he: קוד _לולאה...

en: Loop code to be applied to each frame.
he: קוד לולאה שיוחל על כל שקופית.

en: _Post loop code...
he: קוד _אחרי לולאה...

en: Code to be executed after the loop. Optional.
he: קוד שיורץ אחרי הלולאה. רשות.

en: _Trigger code...
he: קוד _גורם...

en: Set trigger code for when the parameter window is shown, or when a parameter is changed. Optional (except for Utilities).
he: קביעת קוד גורם עבור תרחיש שבו חלון הפרמטרים מוצג, או כאשר פרמטר שונה. רשות (צפוי לכלי שירות).

en: 
    
    Unable to parse the script file:
    %s
    %s
he: 
    
    אין אפשרות לפענח את קובץ התסריט:
    %s
    %s

en: _New Entry
he: ערך _חדש

en: _Edit Entry
he: _עריכת ערך

en: _Remove Entry
he: _מחיקת ערך

en: Move _Up
he: הזזה _למעלה

en: Move _Down
he: הזזה _למטה

en: _Slow (hint to GUI)
he: _איטי (רמז למנשק המשתמש הגרפי)

en: _Batch mode generator
he: מחולל מצב _אצווה

en: 
    
    Cannot remove this parameter as it has a trigger.
    Please remove the trigger first.
he: 
    
    לא ניתן להסיר את פרמטר זה כל עוד הוא מוגדר כגורם.
    נא להסיר את הגורם קודם.

en: 
    
    Some triggers were adjusted.
    Please check the trigger code.
he: 
    
    גורמים אחדים כוונו.
    נא לבדוק את קוד הגורם.

en: _Name:
he: _שם:

en: Name of the parameter, must be unique in the plugin.
he: שם הפרמטר, חייב להיות יחודי בתוסף.

en: _Label:
he: _תווית:

en: Label to be shown by the parameter. An underscore represents mnemonic accelerator.
he: תווית שתוצג ע"י הפרמטר. ייחודיות מציגה מאיץ זיכרון.

en: _Type:
he: _סוג:

en: Parameter type (select from list).
he: סוג פרמטר (ניתן לבחירה מרשימה)

en: Decimal _places:
he: _מקומות שבר עשרוני:

en: _Default value:
he: ערך _ברירת מחדל:

en: _Default:
he: _ברירת מחדל:

en: Button _Group:
he: _קבוצת כפתורים:

en: A non-zero value can be used to group radio buttons.
he: ערך גדול מ־0 הניתן לשימוש כדי לקבץ כפתורי רדיו.

en: _Minimum value:
he: ערך _מינימלי:

en: Ma_ximum value:
he: ערך מקס_ימלי:

en:      _Step size:
he:      גודל _צעד:

en: How much the parameter is adjusted when the spinbutton arrows are pressed.
he: כמה הפרמטר מכוון כאשר חצי כפתור הסחרור נלחצים.

en: Whether the value wraps max->min and min->max.
he: אם הערך גולש לגבול העליון-> דקה ודקה->גבול עליון.

en: Set _values
he: קביעת _ערכים

en: Default _Red:
he: ברירת מחדל של _אדום:

en: Default _Green:
he: ברירת מחדל של _ירוק:

en: Default _Blue:
he: ברירת מחדל של _כחול:

en: Set _default
he: קביעה כ_ברירת מחדל

en: Default value:
he: ערך ברירת מחדל

en: Maximum length (chars):
he: אורך מקסימלי (תווים):

en: Row:
he: שורה:

en: Linked parameters (%d):
he: פרמטרים מקושרים (%d):

en: Linked parameters (4):
he: פרמטרים מקושרים (4):

en: Linked parameters (2):
he: פרמטרים מקושרים (2):

en: When:
he: כאשר:

en: 
    
    Name must not be blank.
he: 
    
    אין להכניס שם ריק.

en: 
    
    Name must not contain spaces.
he: 
    
    אין להכניס רווחים לשם.

en: 
    
    Menu text must not be blank.
he: 
    
    אין להשאיר את טקסט התפריט ריק.

en: 
    
    Action description must not be blank.
he: 
    
    אין להשאיר את תיאור הפעולה ריק.

en: 
    
    Author must not be blank.
he: 
    
    אין להשאיר את שדה היוצר ריק.

en: 
    
    There is already a plugin with this name.
    Name must be unique.
he: 
    
    כבר יש תוסף עם שם זה.
    השם חייב להיות ייחודי.

en: 
    
    Loop code should not be blank.
he: 
    
    לא מומלץ להשאיר את קוד הלולאה ריק.

en: 
    
    Trigger code should not be blank for a utility.
he: 
    
    לא מומלץ להשאיר את קוד הגורם ריק עבור כלי שירות.

en: 
    
    Parameter name must not be blank.
he: 
    
    אין להשאיר את שם הפרמטר ריק.

en: 
    
    Duplicate parameter name detected. Parameter names must be unique in a plugin.
he: 
    
    אותרו כפילויות בשמות פרמטרים. שמות הפרמטרים חייבים להיות ייחודיים בתוסף.

en: Writing script file %s...
he: כותב קובץ תסריט %s...

en: No <define> section found in script.
he: לא נמצא אזור <define> בתסריט.

en: Bad script version.
he: גרסת תסריט שגויה.

en: No <name> section found in script.
he: לא נמצא אזור <name> בתסריט.

en: No <version> section found in script.
he: לא נמצא אזור <version> בתסריט.

en: No <author> section found in script.
he: לא נמצא אזור <author> בתסריט.

en: No <description> section found in script.
he: לא נמצא אזור <description> בתסריט.

en: Bad description. (%s)
he: תיאור גרוע (%s)

en: 
    
    Invalid trigger (%s)
    found in script.
he: 
    
    גורם לא תקין (%s)
    נמצא בתסריט.

en: Rebuilding all RFX scripts...builtin...
he: בונה מחדש את כל תסריטי ה־RFX...נבנה...

en: Rebuilding scripts
he: בונה מחדש תסריטים

en: custom...
he: מותאם אישית...

en: test...
he: בדיקה...

en: rebuilding dynamic menu entries...
he: בונה מחדש את ערכי התפריטים הפעילים...

en: 
    
    LiVES was unable to find the program %s.
    Please check this program is in your path and executable.
he: 
    
    ל־LiVES לא הייתה אפשרות למצוא את התוכנה %s.
    נא לבדוק שתוכנה זו נמצאת בנתיב הנכון וכן בעלת הרשאות הרצה.

en: 
    
    Really delete RFX script
    %s ?
he: 
    
    האם באמת למחוק את תסריט הRFX
    %s ?

en: Deleting rfx script %s...
he: מוחק את תסריט הRFX %s...

en: 
    
    Failed to delete the script
    %s
    Error code was %d
he: 
    
    אירע כשל בנסיון למחוק את התסריט
    %s
    קוד השגיאה היה %d

en: 
    Custom script file:
    %s
    already exists.
    Please delete it first, or rename the test script.
he: 
    קובץ התסריט המותאם אישית:
    %s
    כבר קיים.
    נא למחוק אותו קודם, או לשנות את שם תסריט הבדיקה.

en: Promoting rfx test plugin %s to custom...
he: מקדם את תוסף הבדיקה של rfx %s למותאם אישית...

en: Copying %s to %s...
he: מעתיק את %s ל%s...

en: 
    Custom script file:
    %s
    already exists.
    Please delete it first, or rename the import script.
he: 
    קובץ התסריט המותאם אישית:
    %s
    כבר קיים.
    נא למחוק אותו קודם, או לשנות את שם תסריט הייבוא.

en:    Script:
he:    תסריט:

en: From script:
he: מתסריט:

en: Script name:
he: שם תסריט:

en: New name:
he: שם חדש:

en: New script name:
he: שם תסריט חדש:

en: 
    
    There is already a test script with this name.
    Script name must be unique.
he: 
    
    כבר יש תסריט בדיקה עם שם זה.
    שם התסריט חייב להיות ייחודי.

en: Renaming RFX test script %s to %s...
he: משנה את שם תסריט  בדיקת הRFX %s ל%s...

en: 
    
    Failed to move the plugin script from
    %s to
    %s
    Return code was %d
he: 
    
    כשל בניסיון להעביר את תסריט התוסף מ
    %s ל
    %s
    הקוד שהוחזר היה %d

en: _Apply Real Time Effects to Selection
he: _החלת אפקטים בזמן אמת על הבחירה

en: Loading rendered effect %s...
he: טוען אפקט מוכן %s...

en: See: VJ - show VJ keys. Set the realtime effects, and then apply them here.
he: ניתן לראות: VJ - הצגת מקשי VJ. קביעת אפקטים בזמן אמת והחלתם כאן.

en: 
    
    Video playback plugins are only activated in
    full screen, separate window (fs) mode
he: 
    
    תוספי נגינת הוידאו מופעלים רק במצב
    מסך מלא וחלון נפרד (fs)

en: 
    Switching audio players requires restart (jackd must not be running)
he: 
    החלפת נגן השמע מחייבת הפעלה מחדש (אסור שjackd ירוץ)

en: PCM (highest quality; largest files)
he: PCM(האיכות הגבוהה ביותר; הקבצים הגדולים ביותר)

en: Open file selection maximised
he: פתיחת בחירת קובץ בגודל מלא

en: Show recent files in the File menu
he: הצגת הקבצים האחרונים בתפריט הקובץ

en: Stop screensaver on playback
he: הפסקת שומר המסך בעת נגינה

en: Open main window maximised
he: פתיחת החלון הראשי בגודל מלא

en: Show toolbar when background is blanked
he: הצגת סרגל הכלים כשהרקע ריק

en: Allow mouse wheel to switch clips
he: מתן אפשרות  להחלפת קטעים באמצעות גלגלת העכבר

en: Startup mode:
he: מצב עלייה:

en: _Clip editor
he: _עורך קטעים

en: _Multitrack mode
he: _מצב מרובה רצועות

en: Multi-head support
he: תמיכה בריבוי צגים

en:  monitor number for LiVES interface
he:  מספר צגים עבור הממשק של LiVES

en:  monitor number for playback
he:  מספר צגים לנגינה

en: Force single monitor
he: הכרחת שימוש בצג בודד

en: GUI
he: מנשק

en: When entering Multitrack mode:
he: כאשר נכנסים למצב המרובה־רצועות:

en: _Prompt me for width, height, fps and audio settings
he: _מתן אפשרות לקבוע  רוחב, גובה, שקופיות לשנייה והגדרות שמע

en: _Always use the following values:
he: _שימוש בערכים הבאים:

en: Use these same _values for rendering a new clip
he: שימוש באותם _ערכים עבור עיבוד הוידאו והשמע לקטע חדש

en: _Exit multitrack mode after rendering
he: _יציאה ממצב מרובה־רצועות אחרי עיבוד תמונה ושמע

en: Auto backup layouts
he: גיבוי פריסות אוטומטי

en: _Every
he: _בכל

en: seconds
he: שניות

en: After every _change
he: לאחר כל _שינוי

en: _Never
he: _לעולם לא

en: Multitrack/Render
he: ריבוי רצועות\עיבוד תמונה ושמע

en: Use instant opening when possible
he: שימוש בפתיחה מיידית כשהדבר אפשרי

en: Enable instant opening of some file types using decoder plugins
he: אפשור פתיחה מיידית של סוגי קבצים מסויימים בעזרת תוספים למפענח

en: (Check Help/Troubleshoot to see which image formats are supported)
he: עמרי

en: Enable automatic deinterlacing when possible
he: אפשור פירוק אוטומטי כשהדבר אפשרי

en: Automatically deinterlace frames when a plugin suggests it
he: אפשור פירוק שקופיות כאשר תוסף מבקש זאת

en: When opening multiple files, concatenate images into one clip
he: בפתיחת קבצים מרובים, יש לאחד את התמונות לקטע אחד

en: Decoding
he: פענוח

en: VIDEO
he: וידאו

note: TRANSLATORS: video quality, max len 50
en: Low - can improve performance on slower machines
he: נמוך - יכול לשפר את הביצועים במחשבים איטיים יותר

note: TRANSLATORS: video quality, max len 50
en: Normal - recommended for most users
he: רגיל - מומלץ לרוב המשתמשים

note: TRANSLATORS: video quality, max len 50
en: High - can improve quality on very fast machines
he: גבוה - יכול לשפר את האיכות במחשבים מהירים מאד

en: Preview _quality
he: _איכות תצוגה

en: The preview quality for video playback - affects resizing
he: איכות תצוגת נגינת הוידאו - משפיע על שינויי גודל

en: _Show FPS statistics
he: הצגת נתונים סטטיסטיים לגבי השקופיות לשנייה

en: _Plugin
he: _תוסף

en: AUDIO
he: שמע

en: _Player
he: _נגן

en: Audio play _command
he: _פקודת נגינת שמע

en: - internal -
he: - פנימי -

en: Audio follows video _rate/direction
he: התאמת השמע ל_קצב\כיוון הוידאו

en: Audio follows _clip switches
he: התאמת השמע למיתוג _קטעים

en: Playback
he: נגינה

en: _Frame changes
he: שינויי _שקופיות

en: F_PS changes
he: שינויי ש_קופיות לשנייה

en: _Real time effects
he: אפקטים בזמן _אמת

en: _Clip switches
he: החלפה בין _קטעים

note: TRANSLATORS: gigabytes
en: GB
he: ג"ב

en: Recording
he: מקליט

en: Output format
he: סוג קובץ פלט

en: Audio codec
he: מקודד שמע

en: Encoding
he: מקודד

en: Use _antialiasing when resizing
he: שימוש ב_החלקת עקומות בעת שינויי גודל

en: Number of _real time effect keys
he: מספר מקשי אפקטים בזמן _אמת

en: The number of "virtual" real time effect keys. They can be controlled through the real time effects window, or via network (OSC).
he: מספר מקשים "מדומים" של אפקטים בזמן אמת. ניתן לשלוט בהם דרך חלון האפקטים בזמן אמת, או דרך הרשת (OSC).

en: The default directory for loading video clips from
he: תיקיית ברירת המחדל ממנה טוענים קטעים

en: The default directory for saving encoded clips to
he: תיקיית ברירת המחדל לשמירת קטעים מקודדים.

en: The default directory for loading and saving audio
he: תיקיית ברירת המחדל לטעינת ושמירת שמע

en: The default directory for saving frameshots to
he: תיקיית ברירת המחדל לשמירת תצלומי שקופיות

en: The default directory for backing up/restoring single clips
he: תיקיית ברירת המחדל לגיבוי\שחזור קטעים בודדים

en: LiVES working directory.
he: תיקיית העבודה של LiVES.

en: Directories
he: תיקיות

en: Warn on Insert / Merge if _frame rate of clipboard does not match frame rate of selection
he: אזהרה בהוספה\מיזוג אם קצב ה_שקופיות לא מתאים לקצב של הבחירה

en: Warn on Open if file _size exceeds
he: הצגת אזהרה בפתיחה אם _גודל הקובץ עובר את

en:  MB
he:  מ"ב

en: Show a warning before saving a se_t
he: הצגת אזהרה לפני שמירת א_וסף

en: Show a warning if no _rendered effects are found at startup.
he: הצגת אזהרה אם לא נמצאו אפקטים _מוכנים בהפעלה.

en: Show a warning if no _encoder plugins are found at startup.
he: הצגת אזהרה אם לא נמצאו תוספים _למקודד בהפעלה.

en: Show a warning if a _duplicate set name is entered.
he: הצגת אזהרה אם ישנה _כפילות בשם האוסף שהוכנס.

en: When a set is loaded, warn if clips are missing from _layouts.
he: הצגת אזהרה לגבי קטעים חסרים ב_פריסות כשאוסף נטען.

en: Warn if a clip used in a layout is about to be closed.
he: הצגת אזהרה אם קטע שנמצא באחת הפריסות עומד להיסגר.

en: Warn if frames used in a layout are about to be deleted.
he: הצגת אזהרה אם שקופיות הנמצאות בשימוש ע"י פריסה עומדות להימחק.

en: Warn if frames used in a layout are about to be shifted.
he: הצגת אזהרה אם שקופיות הנמצאות בשימוש ע"י פריסה עומדים לזוז.

en: Warn if frames used in a layout are about to be altered.
he: הצגת אזהרה אם השקופיות הנמצאות בשימוש ע"י פריסה עומדות להשתנות.

en: Warn if audio used in a layout is about to be deleted.
he: הצגת אזהרה אם שמע הנמצא בשימוש ע"י פריסה עומד להימחק.

en: Warn if audio used in a layout is about to be shifted.
he: הצגת אזהרה אם שמע הנמצא בשימוש בפריסה עומד לזוז.

en: Warn if audio used in a layout is about to be altered.
he: הצגת אזהרה אם שמע הנמצא בשימוש בפריסה עומד להשתנות.

en: Warn if the layout has not been saved when leaving multitrack mode.
he: הצגת אזהרה אם הפריסה לא נשמרה בעת יציאה ממצב ריבוי הרצועות

en: Warn if multitrack has no audio channels, and a layout with audio is loaded.
he: הצגת אזהרה אם ריבוי הרצועות אינו מכיל ערוצי שמע, ופריסה עם שמע נטענה.

en: Show info message after importing from firewire device.
he: הצגת הודעת מידע אחרי ייבוא מהתקן firewire

en: Show a warning before opening a yuv4mpeg stream (advanced).
he: הצגת אזהרה לפני פתיחת זרימת yuv4mpeg (מתקדם).

en: Show a warning when multitrack is low on backup space.
he: הצגת אזהרה כשריבוי הרצועות דל בשטח גיבוי.

en: Show a warning advising cleaning of disk space after a crash.
he: הצג אזהרה מייעץ ניקוי שטח דיסק לאחר התרסקות.

en: Warnings
he: אזהרות

en: When inserting/merging frames:
he: כאשר מוסיפים\ממזגים שקופיות:

en: _Speed Up/Slow Down Insertion
he: _האצה\האטה של התוספת

en: _Resample Insertion
he: _דגימת התוספת מחדש

en: CD device
he: התקן תקליטורים

en: LiVES can load audio tracks from this CD
he: LiVES יכול לטעון רצועות שמע מתקליטור זה

en: Default FPS
he: ברירת מחדל של שקופיות לשנייה

en: Frames per second to use when none is specified
he: מספר שקופיות לשנייה לשימוש כאשר לא סופק אחר

en: Misc
he: שונות

en: New theme:
he: ערכת נושא חדשה:

en: Download bandwidth (Kb/s)
he: רוחב פס הורדה (ק"ב\שנייה)

en: LiVES must be compiled without "configure --disable-OSC" to use OMC
he: חובה להדר את LiVES בלי "configure --disable-OSC" כדי להשתמש ב־OMC

en: OMC remote control enabled
he: שליטה מרחוק על OMC מאופשרת

en: UDP port
he: פותחת UDP

en: Start OMC on startup
he: הפעלת OMC בהפעלת LiVES

en: Streaming/Networking
he: זרימה\רשת

en: Jack transport
he: העברת Jack

en: LiVES must be compiled with jack/transport.h and jack/jack.h present to use jack transport
he: חובה להדר את LiVES עם jack/transport.h וjack\jack.h כדי להשתמש בהעברת Jack

en: Jack _transport config file
he: קובץ הגדרות _תעבורת Jack

en: Start _server on LiVES startup
he: הפעלת ה_שרת בהפעלת LiVES

en: Jack audio
he: שמע Jack

en: LiVES must be compiled with jack/jack.h present to use jack audio
he: חובה להדר את LiVES עם jack\jack.h כדי להשתמש בשמע jack

en: You MUST set the audio player to "jack" in the Playback tab to use jack audio
he: מחובתך לקבוע את נגן השמע ל"jack" בלשונית הנגינה כדי להשתמש בשמע jack

en: Jack _audio server config file
he: קובץ הגדרות שרת ה_שמע Jack

en: Jack Integration
he: שילוב עם Jack

en: Events to respond to:
he: אירועים להגבה:

en: _Joystick events
he: אירועי _מוט היגוי

en: _Joystick device
he: התקן _מוט היגוי

en: The joystick device, e.g. /dev/input/js0
he: התקן מוט ההיגוי, לדוגמה /dev/input/js0

en: _MIDI events
he: אירועי _MIDI

en: Use _ALSA MIDI (recommended)
he: שימוש ב־MIDI של _ALSA

en: Create an ALSA MIDI port which other MIDI devices can be connected to
he: יצירת ערוץ MIDI ב־ALSA שאליו יכולים להתחבר התקני MIDI אחרים

en: Use _raw MIDI
he: שימוש ב־MIDI לא דחוס

en: Read directly from the MIDI device
he: קריאה ישירות מהתקן ה־MIDI

en: _MIDI device
he: התקן _MIDI

en: The MIDI device, e.g. /dev/input/midi0
he: התקן הMIDI, לדוגמה /dev/input/midi0

en: Advanced
he: מתקדם

en: MIDI check _rate
he: _תדר בדיקת MIDI

en: Number of MIDI checks per keyboard tick. Increasing this may improve MIDI responsiveness, but may slow down playback.
he: מספר בדיקות MIDI לכל נקישת מקלדת. העלאת התדר אולי תגרום לשיפור תגובות הMIDI, אבל עלולה להאט את הנגינה.

en: MIDI repeat
he: ביצוע חוזר של MIDI

en: Number of non-reads allowed between succesive reads.
he: מספר אי־קריאות מותר בין קריאות מוצלחות

en: (Warning: setting this value too high can slow down playback.)
he: (אזהרה: הגדלה מוגזמת של ערך זה עלולה להאט את הנגינה.)

en: MIDI/Joystick learner
he: לומד MIDI\מוט היגוי

en: 
    LiVES will now shut down. You need to restart it for the directory change to take effect.
    Click OK to continue.
he: 
    LiVES יכבה עכשיו. יש צורך להפעילו מחדש כדי ששינוי התיקייה יחול.
    נא ללחוץ על אישור.

en: Jack options will not take effect until the next time you start LiVES.
he: אפשרויות הJack לא יישתנו עד ההפעלה הבאה של LiVES.

en: Syncing to external framerate of %.8f frames per second.
he: מסנכרן לקצב שקופיות חיצוני של %.8f שקופיות לשנייה.

en: Cannot initialize OSC receiver
he: לא ניתן לאתחל את מקלט ה־OSC

en: WARNING: Cannot start OSC server at UDP port %d
he: אזהרה: לא ניתן להפעיל את שרת הOSC בפותחת הUDP %d

en: Started OSC server at UDP port %d
he: שרת הOSC הופעל בפותחת הUDP %d

en: Cannot start OSC/UDP server at port %d
he: לא ניתן להפעיל את שרת הOSC/UDP בפותחה %d

en: Resizing frames 1 to %d
he: משנה את גודל השקופיות 1 עד %d

en: Resize
he: שינוי גודל

en: Resample/Resize
he: דגימה מחדש

en: Length of video is now %d frames.
he: אורך הוידאו כעת הינו %d שקופיות.

en: 
    
    New rate must be greater than 0
he: 
    
    הקצב החדש חייב להיות גדול מ0

en: Resampling audio
he: דגימת שמע מחדש

en: LiVES was unable to resample the audio as requested.
he: ל־LiVES לא הייתה אפשרות לדגום מחדש את השמע כפי שבוקש.

en: Resample Audio
he: דגימת שמע מחדש

en: Audio was resampled to %d Hz, %d channels, %d bit
he: השמע נדגם מחדש ל%d ׁHz, %d ערוצים ו%d סיביות

en: Resampling video at %.8f frames per second...
he: דוגם את הוידאו מחדש ב%.8f שקופיות לשנייה

en: Resampling video at %.3f frames per second...
he: דוגם את הוידאו מחדש ב%.3f שקופיות לשנייה...

en: Reordering error !
he: שגיאת סידור מחדש !

en: Resample
he: דגימה מחדש

en: Current
he: נוכחי

en: Rate (Hz)
he: קצב (Hz)

en: Signed
he: חתום

en: Unsigned
he: לא חתום

en: New
he: חדש

en: _Enable audio
he: _הפעלת שמע

en: _Frames Per Second
he: _שקופיות לשנייה

en: Record for maximum:
he: זמן הקלטה מקסימלי:

en:  hours
he:  שעות

en:  minutes
he:  דקות

en:  seconds
he:  שניות

en: Unlimited
he: בלתי־מוגבל

en: Click OK to begin recording, or Cancel to quit.
he: יש ללחוץ על אישור כדי להתחיל בהקלטה, או על ביטול כדי לצאת

en: OR enter the desired clip length in _seconds
he: או להכניס את אורך הקטע הרצוי ב_שניות

en: Change the _audio speed as well
he: שינוי מהירות ה_שמע בנוסף

en: 
    Speeding up the clip will cause missing frames in some multitrack layouts.
    Are you sure you wish to change the speed ?
he: 
    העלאת מהירות הקטע תגרום לשקופיות חסרות בפריסות מרובות־רצועות מסוימות.
    האם לשנות את המהירות?

en: 
    Speeding up the clip will cause missing audio in some multitrack layouts.
    Are you sure you wish to change the speed ?
he: 
    העלאת מהירות הקטע תגרום לשמע חסר בפריסות מרובות־רצועות מסוימות.
    האם לשנות את המהירות ?

en: Speed Change
he: שינוי מהירות

en: Changed playback speed to %.3f frames per second and audio to %d Hz.
he: מהירות הנגינה שונתה ל%.3f שקופיות לשנייה והשמע שונה ל %d Hz.

en: Changed playback speed to %.3f frames per second.
he: מהירות הנגינה שונתה ל%.3f שקופיות לשנייה.

en: Resampling video
he: דוגם מחדש וידאו

en: Resampling clipboard video
he: דוגם מחדש את הוידאו הנמצא בלוח הגזירים

en: Reordering frames
he: מסדר מחדש שקופיות

en: 
    
    LiVES was unable to reorder the frames.
he: 
    
    ל־LiVES לא הייתה אפשרות לסדר מחדש את השקופיות

en: Deordering frames
he: יוצר אי־סדר בשקופיות

en: resampling error...
he: שגיאת דגימה מחדש

en: Type: %s
he: סוג: %s

en: 
    
    Unbind all effects from all keys/modes.
    
    Are you sure ?
he: 
    
    כל המקשים לא ישייכו יותר לכל המקשים\מצבים.
    
    האם ברצונך לעשות זאת ?

en: 
    
    Click 'OK' to save this keymap as your default
he: 
    
    יש ללחוץ על 'אישור' כדי לשמור את מפת המקשים כברירת מחדל

en: Saving keymap to %s
he: שומר מפת מקשים ל%s

en: 
    Updating keymap file %s...
he: 
    מעדכן את קובץ מפת המקשים %s...

en: Saving real time effect defaults to %s...
he: שומר את ברירת המחדל של האפקטים בזמן אמת ל%s...

en: 
    
    Unable to write defaults file
    %s
    Error code %d
he: 
    
    לא ניתן לכתוב את קובץ ברירות המחדל
    %s
    קוד שגיאה %d

en: Loading real time effect defaults from %s...
he: טוען את ברירות המחדל של האפקטים בזמן אמת מ%s...

en: Loading generator default sizes from %s...
he: טוען את גדלי ברירת המחדל של המחולל מ%s...

en: Loading default keymap from %s...
he: טוען את מפת המקשים המוגדרת כברירת מחדל מ%s...

en: 
    
    Unable to read from keymap file
    %s
    Error code %d
he: 
    
    לא ניתן לקרוא מקובץ מפת המקשים
    %s
    קוד שגיאה %d

en: Invalid line %d in %s
he: השורה %d ב%s לא תקינה

en: Invalid key %d in %s
he: המקש %d ב%s לא תקין

en: Invalid effect %s in %s
he: האפקט %s ב%s לא תקין

en: This version of LiVES cannot mix generators/non-generators on the same key (%d) !
he: גרסה זו של LiVES לא יכולה לערבב מחוללים\לא־מחוללים במקש אחד (%d) !

en: Too many effects bound to key %d.
he: יותר מדי אפקטים שויכו למקש %d.

en: update required.
he: דרוש עדכון.

en: 
    
    Some effects could not be located.
he: 
    
    לא ניתן לאתר אפקטים אחדים.

en: Effect name: %s
he: שם אפקט: %s

en: Plugin name: %s
he: שם תוסף: %s

en: Author: %s
he: יוצר: %s

en: Version: %d
he: גרסה: %d

en: Description:
he: תיאור:

en: 
    
    This version of LiVES does not allowing mixing of generators and non-generators on the same key.
he: 
    
    גרסה זו של LiVES לא מאפשרת ערבוב של מחוללים ולא־מחוללים באותו מקש.

en: LiVES could not locate the effect %s.
he: לא ניתן לאתר את האפקט %s

en: Key active
he: מקש פעיל

en: Key grab
he: קליטת מקש

en: Grab keyboard for this effect key
he: קליטת המקלדת עבור מקש אפקט זה

en: Mode active
he: מצב פעיל

en: Info
he: מידע

en: Set Parameters
he: קביעת פרמטרים

en: Clear
he: ניקוי

en: Effect name:
he: שם אפקט:

en: _Clear all effects
he: _ניקוי כל האפקטים

en: _Save as default keymap
he: _שמירה כברירת מחדל של מפת מקשים

en: _Load default keymap
he: _טעינת מפת מקשים המוגדרת כברירת מחדל

en: Close _window
he: סגירת _חלון

en: Unable to create default keymap file: %s
    Please make sure your home directory is writable.
he: לא ניתן ליצור את קובץ ברירת המחדל של מפת המקשים: %s
    נא לוודא שתיקיית הבית שלך ניתנת לכתיבה.

en: Video dimensions: %d x %d are invalid. Stream cannot be opened
he: מימדי הוידאו: %d x %d לא נכונים. לא ניתן לפתוח את הזרימה

en: none
he: ללא

en: Unable to set display framerate to %.3f fps.
he: לא ניתן לקבוע את קצב הצגת השקופיות ל%.3f שקופיות לשנייה.

en: Unable to open yuv4mpeg out stream %s
he: לא ניתן לפתוח את זרימת ה־yuv4mpeg היוצאת %s

en: Auto backup
he: גיבוי אוטומטי

en: Backing audio
he: מוזיקת רקע

en: Current track: %s (layer %d)
he: רצועה נוכחית: %s (שכבה %d)

en: Current track: Backing audio
he: רצועה נוכחית: מוזיקת רקע

en: Current track: Layer %d audio
he: רצועה נוכחית: שמע השכבה %d

en: %.2f sec.
he: %.2f שניות.

en: Source: %s
he: מקור: %s

en: Right click for context menu.
he: יש ללחוץ על לחצן העכבר הימני עבור תפריט אפשרויות.

en: 
    
    No clips loaded.
he: 
    
    קליפים לא טעון.

en: %.2f sec. to %.2f sec.
he: %.2f שניות ל%.2f שניות.

en: Single click on timeline
    to select a frame.
he: יש ללחוץ לחיצה בודדת על ציר הזמן
    כדי לבחור שקופית.

en: to select a time region.
he: כדי לבחור איזור זמן.

en: Single click on timeline
he: לחיצה בודדת על ציר הזמן

en: to select a frame.
he: כדי לבחור מסגרת.

en: to select a block.
he: כדי לבחור בלוק.

en: Clips can be dragged
he: ניתן לגרור קטעים

en: onto the timeline.
he: לציר הזמן.

en: Mouse mode is: Move
he: העכבר נמצא במצב: הזזה

en: clips can be moved around.
he: ניתן להזיז קטעים.

en: Mouse mode is: Select.
he: העכבר נמצא במצב: בחירה.

en: Drag with mouse on timeline
he: ניתן לגרור עם העכבר את ציר הזמן

en: to select tracks and time.
he: כדי לבחור מסלולים הזמן.

en: Close _first gap(s) in selected tracks/time
he: סגירת הרווחים הראשונים בזמן\רצועות הנבחרות

en: Close gaps
he: סגירת פערים

en: Move block
he: הזזת מקטע

en: Move audio block
he: הזזת מקטע שמע

en: Delete block
he: מחיקת מקטע

en: Delete audio block
he: מחיקת מקטע שמע

en: Split tracks
he: פיצול רצועות

en: Split block
he: פיצול מקטע

en: Apply %s
he: החלת %s

en: Delete %s
he: מחיקת %s

en: Insert block
he: הוספת מקטע

en: Insert gap
he: הוספת פער

en: Insert audio block
he: הוספת מקטע שמע

en: Effect order change
he: סדר שינוי האפקט

en: unsigned
he: לא רשום

en: signed
he: רשום

en: Multitrack values set to %.3f fps, frame size %d x %d, audio channels %d, audio rate %d, audio sample size %d, %s.
he: ערכי ריבוי הרצועות נקבעו ל %.3f שקופיות לשנייה, גודל שקופית %dx%d, %d ערוצי שמע, תדר שמע %d, גודל דגימת השמע %d, %s.

en: invalid event list. Failed.
he: רשימת אירועים לא תקינה. נכשל.

en: event list has invalid fps. Failed.
he: נמצא קצב שקופיות לשנייה לא תקין ברשימת האירועים. נכשל.

en: 
    This layout requires the set "%s"
    In order to load it you must return to the Clip Editor, 
    close the current set,
    then load in the new set from the File menu.
he: 
    פריסה זו מחייבת שימוש באוסף "%s"
    כדי לטעון אותה חובה לחזור לעורך הקטעים, 
    לסגור את האוסף הנוכחי
    ולטעון את האוסף החדש מתפריט קובץ.

en: 
    This has an invalid number of audio channels (%d) for LiVES.
    It cannot be loaded.
he: 
    זהו לא מספר ערוצי שמע תקין (%d) עבור LiVES.
    לא ניתן לטעון אותו..

en: LiVES-%s: Multitrack %dx%d : %d bpp %.3f fps
he: LiVES-%s: ריבוי רצועות %dx%d : %d סיביות לפיקסל %.3f שקופיות לשנייה

en: Params.
he: פרמטרים.

en: _Open...
he: _פתיחה...

en: O_pen File Selection...
he: פ_תיחת בחירת הקובץ...

en: Open _Location/Stream...
he: פתיחת מיקום\זרם

en: Import Selection from _dvd/vcd...
he: ייבוא בחירה מ _DVD\VCD

en: Import Selection from _dvd
he: ייבוא בחירה מ_DVD

en: Import Selection from _vcd
he: ייבוא בחירה מ_VCD

en: _Import from Device
he: _ייבוא מהתקן

en: _CLIP EDITOR
he: _עורך הקטעים

en: _Insert selected clip
he: _הוספת קטע נבחר

en: _Play from Timeline Position
he: _נגינה מהמיקום בציר הזמן

en: _Tracks
he: _רצועות

en: Add Video Track at _Rear
he: הוספת רצועת וידאו מ_אחור

en: Add Video Track at _Front
he: הוספת רצועת וידאו מ_לפנים

en: Se_lection
he: בח_ירה

en: _Select Current Track
he: _בחירת הרצועה הנוכחית

en: _Copy...
he: _העתקה...

en: _Render
he: _עיבוד

en: _View
he: _תצוגה

en: _Event Window
he: חלון _אירועים

en: _Event Window (selected time only)
he: _חלון אירועים (בזמן הנבחר בלבד)

en: Report a _bug
he: דיווח על _באג

en: _Apply
he: _החלה

en: Time
he: זמן

en: _Del. node
he: _מחיקת צומת

en: _Next node
he: הצומת _הבא

en: _Prev node
he: הצומת _הקודם

en: _Reverse playback
he: _היפוך נגינה

en: _Velocity
he: _מהירות

en: Anchor _start
he: עוגן _התחלה

en: Anchor the start point to the timeline
he: עיגון נקודת ההתחלה לציר הזמן

en: Anchor _end
he: עוגן _סוף

en: Anchor the end point to the timeline
he: עיגון נקודת הסיום לציר הזמן

en: Scroll
he: גלילה

en: Timeline (seconds)
he: ציר זמן (שניות)

en:  Backing audio
he:  מוזיקת רקע

en:  Layer %d audio
he:  שמע בשכבה %d

en: Layer %d audio
he: שמע בשכבה %d

en: %s (layer %d)
he: %s (שכבה %d)

en: Select track
he: בחירת רצועה

en: Video %d
he: וידאו %d

en: Cannot insert after this effect
he: לא ניתן להוסיף לאחר השפעה זו

en: This effect cannot be moved
he: אפקט זה לא ניתן להעביר

en: %.2f sec.
he: %.2f שניות.

en: %d frames
he: %d שקופיות

en: Effect has no parameters.
he: אפקט אין פרמטרים.

en: %s output
he: פלט %s

en: layer %d
he: שכבה %d

en: audio track
he: רצועת שמע

en: %s to %s
he: %s ל־%s

en: _Prev filter map
he: מפת המסננים _הקודמת

en: Insert _before
he: הוספה _לפני

en: Insert _after
he: הוספה _אחרי

en: _Next filter map
he: מפת המסננים _הבאה

en: 
    
    No effects at current track,
    current time.
he: 
    
    אין השפעות על המסלול הנוכחי,
    הזמן הנוכחי.

en: _Adjust %s
he: _כיוון %s

en: Inserted gap in selected tracks from time %.4f to %.4f
he: נוסף מרווח ברצועות הנבחרות מהזמן %.4f ל־%.4f

en: Inserted gap in track %s from time %.4f to %.4f
he: נוסף מרווח ברצועה %s מהזמן %.4f ל־%.4f

en: Undid %s
he: ביטול הפעולה %s

en: Redid %s
he: ביצוע הפעולה %s מחדש

en: 
     (variable)
he: 
     (משתנה)

en: track %s
he: הרצועה %s

en: tracks %s and %s
he: הרצועות %s ו־%s

en: selected tracks
he: רצועות נבחרות

en: Added %s %s to %s from %.4f to %.4f
he: נוסף %s ל־%s ל־%s מ־%.4f ל־%.4f

en: Added effect %s to track %s from %.4f to %.4f
he: נוסף האפקט %s לרצועה %s מ־%.4f ל־%.4f

en: rendered %d frames to new clip.
he: עובדו %d שקופיות לקטע חדש.

en: Cleaning up...
he: מנקה...

en: _Pause
he: _השהיה

en: Pause (p)
he: השהיה (p)

en: Press 'm' during playback
he: יש ללחוץ על 'm' בזמן נגינה

en: to make a mark on the timeline
he: כדי לסמן את המיקום הנוכחי על ציר הזמן

en: Inserted audio %.4f to %.4f from clip %s into backing audio from time %.4f to %.4f
he: נוסף שמע %.4f ל־%.4f מהקטע %s למוזיקת הרקע מהזמן %.4f עד %.4f

en: Inserted frames %d to %d from clip %s into track %s from time %.4f to %.4f
he: נוספו שקופיות %d ל־%d מהקטע %s לרצועה %s מהזמן %.4f עד %.4f

en: select one or more tracks
    to create a region.
he: יש לבחור רצועה אחת או יותר
    כדי ליצור איזור.

en: %d video tracks selected.
he: נבחרו %d רצועות וידאו.

en: or INSERT AFTER buttons to move it.
he: או בכפתורי הכנסה אחרי כדי להזיזו.

en: Click on another effect,
he: לחץ על אפקט אחר,

en: after it.
he: אחריו.

en: before it.
he: לפניו.

en: Removed parameter values for effect %s at time %.4f
he: הוסרו ערכי הפרמטר עבור האפקט %s בזמן %.4f

en: Set parameter values for %s %s on %s at time %.4f
he: ערכי הפרמטר נקבעו ל־%s %s על  %s בזמן %.4f

en: Saved layout to %s
he: הפריסה נשמרה ל־%s

en: clips and frames
he: קטעים ושקופיות

en: clips
he: קטעים

en: frames
he: שקופיות

en: 
    Auto reload layout.
he: 
    טעינת פריסה אוטומטית.

en: %s
    Some %s are missing from the layout%s
    Therefore it could not be loaded properly.
he: %s
    כמה %s אינם נמצאים בפריסה %s
    בעקבות כך הוא לא ייטען כראוי.

en: 
    Unable to load layout file %s
he: 
    לא ניתן לטעון את קובץ הפריסה %s

en: Loading layout from %s...
he: טוען פריסה מ־%s...

en: Got %d events...processing...
he: התקבלו %d אירועים...מעבד...

en: Checking and rebuilding event list
he: בודק ובונה מחדש את רשימת האירועים

en: %d errors detected.
he: אותרו %d שגיאות.

en: Multitrack fps set to %.3f
he: השקופיות לשנייה בריבוי הרצועות נקבעו ל־%.3f

en: _Reset values
he: _איפוס ערכים

en: _Close mixer
he: _סגירת המערבל

en: _Invert backing audio
    and layer volumes
he: _היפוך מוזיקת הרקע
    ועוצמות השמע בשכבה

en: Adjust backing and layer audio values so that they sum to 1.0
he: כיוון ערכי מוזיקת הרקע והשמע בשכבה כך שהם יגיעו לסכום 1.0

en: _Gang layer audio
he: _חיבור שכבת השמע

en: Adjust all layer audio values to the same value
he: כיוון כל ערכי שכבת השמע לאותו ערך

en: JACK server started
he: הופעל שרת השמע JACK

en: Unable to connect to JACK server
he: לא ניתן להתחבר לשרת השמע JACK

en: Started jack audio subsystem.
he: הופעלה תת־מערכת השמע של jack.

en: Started jack audio reader.
he: הופעל קורא השמע של jack.

en: unclamped
he: לחוץ

en: clamped
he: לא לחוץ

en: Responding to joystick events from %s
he: מגיב לאירועי מוט היגוי מ־%s

en: Responding to MIDI events from %s
he: מגיב לאירועי MIDI מ־%s

en: data
he: נתונים

en: velocity
he: מהירות

en: note
he: תו

en: value
he: ערך

en: state
he: מצב

en: variable
he: משתנה

en: Vars.
he: משתנים

en: Joystick button %d
he: כפתור %d במוט ההיגוי

en: Joystick axis %d
he: ידית %d במוט ההיגוי

en: range
he: טווח

en: + offset1
he: + היסט 1

en: * scale
he: * מידות

en: + offset2
he: + היסט 2

en: 
    Click OK to delete all entries
he: 
    יש ללחוץ על אישור כדי למחוק את כל הרשומות

en: Clear _unmatched
he: ניקוי אירועים _לא מותאמים

en: _Delete all
he: מ_חיקת הכל

en: Start video playback
he: הפעלת נגינת וידאו

en: Stop video playback
he: הפסקת נגינת הוידאו

en: Clip select <clipnum>
he: בחירת הקטע <clipnum>

en: Switch foreground clip to the nth valid clip
he: החלפת קטע הקדמה לקטע ה־nth התקין

en: Play forwards
he: נגינה קדימה

en: Play video in a forwards direction
he: נגינה בכיוון קדימה

en: Play backwards
he: נגינה אחורה

en: Play video in a backwards direction
he: נגינה בכיוון אחורה

en: Reverse playback direction
he: היפוך כיוון הנגינה

en: Reverse direction of video playback
he: היפוך כיוון נגינת הוידאו

en: Play video faster
he: נגינת וידאו מהר יותר

en: Play video at a slightly faster rate
he: נגינת הוידאו מעט יותר מהר

en: Play video slower
he: נגינת וידאו לאט יותר

en: Play video at a slightly slower rate
he: נגינת הוידאו מעט יותר לאט

en: Toggle video freeze
he: שינוי קיפאון וידאו

en: Freeze video, or if already frozen, unfreeze it
he: הקפאת וידאו או ביטול הקפאתו

en: Set video framerate to <fps>
he: קביעת קצב השקופיות ל־<fps>

en: Start recording
he: התחלת הקלטה

en: Stop recording
he: הפסקת הקלטה

en: Toggle recording state
he: שינוי מצב הקלטה

en: Swap foreground and background clips
he: החלפה בין קטעי הקדמה והרקע

en: Reset effect keys
he: איפוס מקשי האפקטים

en: Switch all effects off.
he: כיבוי כל האפקטים.

en: Enable effect key <key>
he: הפעלת מקש האפקט <key>

en: Disable effect key <key>
he: ביטול מקש האפקט <מקש>

en: Toggle effect key <key>
he: החלפת מצב מקש האפקט <מקש>

en: Set parameter value <key> <pnum> = <value>
he: הגדרת ערך לפרמטר <מקש> <מס_פרמטר> = <ערך>

en: Switch foreground to next clip
he: החלפת הקדמה בסרטון הבא

en: Switch foreground to previous clip
he: החלפת הקדמה בסרטון הקודם

en: Set video framerate to ratio <fps_ratio>
he: הגדרת קצב השקופיות של הווידאו ליחס <יחס_fps>

note: TRANSLATORS: short form of "clip number"
en: clipnum
he: מספר קטע

note: TRANSLATORS: short form of "frames per second"
en: fps
he: שקופיות לשניה

note: TRANSLATORS: as in keyboard key
en: key
he: מפתח

note: TRANSLATORS: short form of "parameter number"
en: pnum
he: מס_פרמטר

note: TRANSLATORS: short form of "frames per second"
en: fps_ratio
he: יחס_fps

en: Saving device mapping to file %s...
he: מתבצעת שמירת מיפוי ההתקן לקובץ %s...

en: 
    
    Error parsing file
    %s
he: 
    
    שגיאה בפענוח הקובץ
    %s

en: 
    
    Invalid version in file
    %s
he: 
    
    גרסה לא תקינה בקובץ
    %s

en: Loading device mapping from file %s...
he: טוען מיפוי התקן מהקובץ %s...

en: 
    
    Unable to open file
    %s
    Error code %d
he: 
    
    לא נית לפתוח את הקובץ
    %s
    קוד שגיאה %d

en: 180 _degrees
he: 180 _מעלות

en: 90 degrees _Anticlockwise
he: 90 מעלות _נגד כיוון השעון

en: 90 degrees _Clockwise
he: 0 מעלות _עם כיוון השעון

en: Add _Border
he: הוספת _גבול

en: Add noise
he: הוספת רעש

en: Adjust contrast
he: כיוון ניגודיות

en: Adjusting contrast of
he: מכוון את הניגודיות של

en: Adjusting noise on
he: מכוון את הרעש ב

en: Applying charcoal to
he: החלת פחם

en: Applying forward skip to
he: מחיל את "דילוג קדימה" על

en: Applying sepia to
he: מחיל את "עתיק" על

en: Blank _Colour
he: _צבע ריק

en: Blank frames
he: שקופיות ריקות

en: Blanking
he: מוחק

en: Block _height
he: _גובה מקטע

en: Block _width
he: _רוחב מקטע

en: Blur
he: טשטוש

en: Bluring
he: מטשטש

en: Border _Colour
he: צבע _גבול

en: Brightness change
he: שינוי בהירות

en: Centre _X
he: מרכז _X

en: Charcoal
he: צביעת פחם

en: Checkerboard
he: לוח דמקה

en: Colorize
he: צביעה

en: Colour cycle
he: מחזור צבע

en: Colour filter
he: פילטר צבע

en: Colour replace
he: להחליף צבע

en: Constant noise level
he: רמת הרעש קונסטנט

en: Cycle _Step
he: _שלב מחזור

en: Deinterlace
he: פירוק

en: Deinterlacing
he: שזירה

en: Despeckle
he: הפחת מוקדי רעש

en: Dream
he: חלום

en: E_nd %
he: _סוף %

en: Edge detect
he: זיהוי קצוות

en: Emboss
he: תבליט

en: Embossing
he: יוצר תבליט

en: Enhance
he: שיפור

en: Enhancing
he: משפר

en: Fade
he: עמעום

en: Fading
he: מתעמעם

en: Fina_l frame
he: מסגרת סו_פי

en: Flip vertically
he: הפוך אנכי

en: Frame Calculator
he: מסגרת מחשבון

en: Frame _Colour
he: _צבע מסגרת

en: Frame _height
he: _גובה מסגרת

en: Frame _width
he: _רוחב מסגרת

en: Gamma change
he: לשנות גמא

en: Generate blank frames
he: מסגרות ריקות צור

en: Generate clip from image
he: הפקת קליפ מתוך התמונה

en: Generate coloured frames
he: ליצור מסגרות צבעוניות

en: Generate title frames
he: מסגרות כותרת צור

en: Jumble
he: ערבוביה

en: L_eft
he: שמ_אל

en: Making monochrome
he: ממיר את הוידאו לשחור־לבן

en: Modulate (BSH)
he: להסלים (BSH)

en: Monochrome
he: שחור לבן

en: Negate
he: הפיכה לתשליל

en: Negating
he: יוצר תשליל

en: Noise type
he: סוג רעש

en: Normalize
he: התאמת עוצמת שמע

en: Normalizing
he: מתאים עוצמת שמע

en: Number of _frames
he: מספר _שקופיות

en: Photo/still
he: צילום / עדיין

en: Posterize
he: יצירת פוסטר

en: Random zoom
he: זום אקראיים

en: Reduce noise
he: רעש צמצם

en: Reduction radius
he: רדיוס צמצום

en: Resize All Frames
he: שינוי גודל כל השקופיות

en: Rotate Clip
he: סיבוב קטע

en: Rotating
he: מסובבב

en: Sepia
he: עתיק

en: Skip forward
he: דלג קדימה

en: Solarize
he: חשיפה לשמש

en: Spin
he: סיבסוב

en: Splice
he: חיבור

en: Splicing
he: מחבר

en: Spread
he: פריסה

en: Spreading
he: פורס

en: Swirl
he: מערבולת

en: Swirling
he: מערבל

en: Text Overlay
he: טקסט כיסוי

en: Trimming
he: גיזום

en: Tunnel
he: תעלה

en: Tunneling
he: תיעול

en: Wave
he: גל

en: Waving
he: יוצר גל

en: _Background Colour
he: _צבע רקע

en: _Background colour
he: _צבע רקע

en: _Black and white camera
he: _שחור ולבן המצלמה

en: _Black is transparent
he: _שחור הוא שקןף

en: _Bottom
he: _תחתית

en: _Calculate
he: _חישוב

en: _Cycle Start
he: _תחילת עיגול

en: _Decrease Contrast
he: _ירידה חדות

en: _End Colour
he: _צבע סיום

en: _First frame
he: _מסגרת ראשונה

en: _Font
he: _גופן

en: _Frames
he: _שקופיות

en: _Hold for
he: _החזקה עבור

en: _Horizontal segments
he: _קטעי אופקי

en: _Image File
he: _קובץ תמונה

en: _Increase Contrast
he: _להגביר חדות

en: _Levels
he: _רמות

en: _Middle
he: _אמצע

en: _Negate
he: _תשליל

en: _Number of frames
he: _מספר שקופיות

en: _Other Center
he: _מרכז אחר

en: _Other
he: _אחר

en: _Point size
he: _גודל נקודה

en: _Radius end
he: _סוף רדיוס

en: _Radius start
he: _תחילת רדיוס

en: _Radius
he: _רדיוס

en: _Randomness
he: _אקראיות

en: _Right
he: _ימין

en: _Skip
he: _דילוג

en: _Source Colour
he: _צבע מקור

en: _Start Colour
he: _צבע התחלה

en: _Start Value
he: _ערך התחלתי

en: _Target Colour
he: _צבע מטרה

en: _Text
he: _טקסט

en: _Time (seconds)
he: _זמן (שניות)

en: _White is transparent
he: _לבן הוא שקוף

en: _Wrap Around
he: _גלוש מסביב

en: _degrees
he: _מעלות

en: _then
he: _אז

en: blank_frames
he: שקופיות_ריקות

en: blur
he: טשטוש

en: brightness_change
he: שינוי _בהירות

en: charcoal
he: פחם

en: colorize
he: צביעה

en: colour_filter
he: מסנן_צבע

en: contrast
he: ניגודיות

en: cycle
he: מעגל

en: dream
he: חלום

en: edge_detect
he: זיהוי _פינות

en: emboss
he: תבליט

en: enhance
he: שיפור

en: every
he: כל

en: gamma_change
he: _שינוי ערך gamma

en: hue_change
he: שינוי_רוויה

en: monochrome
he: שחור לבן

en: negate
he: תשליל

en: noisify
he: הוספת רעשים

en: normalize
he: התאמת עוצמת השמע

en: randomzoom
he: תקריב_אקראי

en: resize
he: שינוי גודל

en: rotate
he: סיבוב

en: saturation_change
he: שינוי_הרוויה

en: sepia
he: עתיק

en: shift_horizontal
he: הזחה_אופקית

en: shift_vertical
he: הזחה_אנכית

en: shrink_expand
he: כיווץ_והתרחבות

en: skip_forwards
he: דילוג_קדימה

en: solarize
he: בהרת_שמש

en: spin
he: היפוך

en: spread
he: פריסה

en: swirl
he: מערבולת

en: textover
he: טקסט_מעל

en: transition_bwthresh
he: גבול_שחור/לבן_מעברון

en: transition_checkerboard
he: מעבר_לוח_שחמט

en: transition_fade2
he: מעבר_עמעום2

en: transition_splice
he: מעבר_שזירה

en: trim_frames
he: קיצוץ_השקופיות

en: tunnel
he: תעלה

en: wave
he: גל

en: Unable to open output file !
he: לא ניתן לפתוח את קובץ הפלט !

en: LiVES could not write to $nfile.
he: LiVES לא יכל לכתוב ל$nfile

en: Unable to locate the program $rfx_builder_multi
he: לא ניתן לאתר את התוכנה $rfx_builder_multi

en: LiVES was unable to open it.
he: ל־LiVES לא הייתה אפשרות לפתוח את קובץ זה.

en: This does not appear to be a valid video or image file
he: זה לא נראה כמו קובץ וידאו או תמונה תקין

en: Error creating new backup.
he: שגיאה ביצירת גיבוי חדש.

en: This does not appear to be a valid backup file
he: זה לא נראה כמו קובץ גיבוי תקין

en: LiVES was not able to open the file
he: ל־LiVES לא היתה אפשרות לפתוח את הקובץ

en: LiVES audio error.
he: שגיאת שמע של LiVES.

en: Please install it first.
he: נא להתקין זאת קודם.

en: You must set the CD device first in Preferences.
he: יש להגדיר את כונן התקליטורים תחילה בהעדפות.

en: $plugin_name failed:
he: $plugin_name נכשל:
