linuxlogo 4.14 - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Zero
sv: Ingen

en: One
sv: En

en: Two
sv: Två

en: Three
sv: Tre

en: Four
sv: Fyra

en: Five
sv: Fem

en: Six
sv: Sex

en: Seven
sv: Sju

en: Eight
sv: Åtta

en: Nine
sv: Nio

en: Many
sv: Många

note: This is the default format of the output file.  See the README for more *\ \* information on how to configure this option.
en: #O Version #V, Compiled #C
    #N #M #X #T #P, #R RAM, #B Bogomips Total
    #H
sv: #O Version #V, Byggd #C
    #N #M #X #T #P, #R RAM, #B bogomips totalt
    #H

en: #O Version #V
    Compiled #C
    #N #M #X #T #P, #R RAM
    #B Bogomips Total
    #H
sv: #O Version #V
    Byggd #C
    #N #M #X #T #P, #R RAM-minne
    #B bogomips totalt
    #H

en: Processor
sv: processor

en: Processors
sv: processorer
